screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

abażur, gdzie ?

abażur, gdzie ?

Witam serdecznie. Wydaje Wam się, że abażur to dobry pomysł, jeżeli chodzi o lampy, które docelowo mają trafić do salonu? Z niecierpliwością czekam na Wasze opinie w temacie.

Fanatyk

Posty: 7

 
Moim zdaniem niezwykle dużym potencjałem wyróżnia się plafon. Nie ukrywam, iż stanowi on niezwykle interesujący element ozdobny, który nierzadko dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

adamczykkk00

Posty: 20

 
Bardzo cieszę się z tego, że posiadam w swoim salonie oświetlenie led. Muszę przyznać, że naprawdę nadaje ono wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Znajomi w zdecydowanej większości zazdroszczą mi tego, że wpadłem właśnie na taki pomysł. Pozdrawiam.

Nikuś23

Posty: 18

 
Porównywałem oferty co najmniej kilkunastu firm, które są skłonne zaproponować rozety dekoracyjne. Wsparłem się także Waszymi rekomendacjami, za które bardzo dziękuję.

audi25

Posty: 18

 
Od zawsze abażur kojarzył mi się z czymś, czego nie wykorzystałbym we własnym mieszkaniu. Do niedawna, bowiem trafiłem na asortyment sklepu internetowego, który posiadał w ofercie wręcz genialne produkty. Jestem bardzo zadowolony z kupna.

Marioleczka

Posty: 22

 
Cieszę się, że trafiłem na to forum dyskusyjne. Utwierdziłem się w przekonaniu, ze sufit podwieszany to strzał w dziesiątkę. W szczególności, jeśli moje mieszkanie ma zdecydowanie wyróżniać się na tle setek innych. Dziękuję za praktyczne porady, które się tutaj pojawiły.

345_14

Posty: 19

 
Wysokiej jakości rozety dekoracyjne posiada w ofercie ta firma: www.rozety.net.pl. Korzystałem z jej usług i nie rozczarowałem się. Myślę, ze w Waszym wypadku powinno być podobnie. Wkrótce postaram się podzielić swoimi dodatkowymi spostrzeżeniami na ten temat.

pawel253

Posty: 14

 
Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować Wam sufity plafonowe. Nie ukrywam, że miałem wiele obaw, gdy podjąłem decyzję o wykorzystaniu właśnie takiego rozwiązania. Efekt końcowy przerósł moje najśmielsze oczekiwania.

nauczka5

Posty: 7

 
Nie byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, ile będzie kosztowało oświetlenie led w moim domu jednorodzinnym. Wszystko ze względu na fakt, że uprzednio wykonałem wstępną wycenę.

TomekK

Posty: 12