screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

srebrne łańcuszki, gdzie kupię?

srebrne łańcuszki, gdzie kupię?

Zaczęłam kompletować różne rodzaju biżuterię i szuka sklepu, który ma oryginalne wzory ze srebra z cyrkoniami lub bez. Polecacie jakiś oryginalny sklep, który jest dobrze zaopatrzony?

Robuś

Posty: 2

 
Jeśli jest jakaś wyjątkowa okazja to zakładam biżuterię, natomiast, na co dzień jej nie noszę. W pracy mi przeszkadzała, wobec tego nie utrudniam sobie życia. Podobają mi się te ładne wzory, natomiast trzeba je mieć gdzie nosić.

merylos

Posty: 8

 
Jeśli się dobrze szuka to znajdzie się srebrną bransoletkę w dobrej cenie. Zawsze szukam okazji i nigdy się nie mylę, ale naprawdę trzeba poświęcić na to sporo czasu.

namok

Posty: 17

 
Dla tych, którzy chcą sprawdzić jak wyglądają wisiorki serca polecam stronę https://valerio.pl/serduszka-c-6_21.html, gdzie odnajduje się niezmiernie dobrze przygotowana oferta. To internetowy sklep jubilerski z niskimi cenami i wysoką, jakością produktów.

englandrm

Posty: 6

 
Mam naszyjnik z cyrkoniami, a do tego kolczyki. To komplet, który zakładam na wyjątkowe okazje, ale naprawdę ładnie się prezentuje. Polecam, jeśli chcecie mieć coś ładnego, ale nie chcecie przy okazji wydawać na to zbyt wiele pieniędzy. Taki zestaw spełni Wasze wymagania.

Miki

Posty: 10

 
Według mnie sklepów z biżuterią jest niesłychanie dużo. Można zakupić coś w okolicy, w której się mieszka, natomiast i przez Internet. Wybieram tuczne formy zakupów byle mieć to, czego poszukuję.

100%UP

Posty: 3

 
Mnie się podobają sztywne bransolety i mam taką gładką. Najlepiej jest skompletować inne rodzaje biżuterii w tym samym stylu. Wówczas mamy naszyjnik albo i kolczyki. Dobrze zaopatrzony sklep internetowy ma wszystko, czego oczekujemy i szukamy dla siebie.

grudziec55

Posty: 11

 
Jeśli kupuje biżuterie to szukam różnych srebrnych kolczyków, które mają zabawne kształty. Lubię się wyróżniać w tle, dlatego nie stawiam nigdy na nic klasycznego. Polecam, jeśli chcecie mieć coś innego niż większość kobiet.

Klakier

Posty: 2

 
Według mnie trzeba sprawdzać, z jakich materiałów jest wykonana biżuteria. Lepiej będzie dopłacić trochę do lepszych materiałów i wiedzieć, że to wytrzyma znacznie dłużej. Tym bardziej, jakość ma znaczenie, jeśli kupujemy biżuterię dla kogoś.

Marioleczka

Posty: 12

 
Dawniej w modzie było tylko złoto i złoto. Nic wiecej się nie kupowało, ale dziś dużo z nas wybiera srebro, które wygląda o dużo lepiej i jest na pewno tańsze.

Acclaim

Posty: 12