screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

regeneracja organizmu, co znacie ?

regeneracja organizmu, co znacie ?

Korzystaliście z oferty, którą ma firma normobaria? Mają komorę do tlenoterapii i chce się do nich zapisać, ale szukam jeszcze jakiś opinii ludzi, które już tam wcześniej były.

Wariat

Posty: 1

 
Korzystałem z firmy normobaria i jestem bardzo zadowolony. Uważam, że ta firma zna się na rzeczy i posiada na swoje zabiegi specjalistyczne certyfikaty. Można to sprawdzić na stronie.

Nikuś23

Posty: 18

 
Korzystałem z takich zabiegów i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Człowiek czuje się o sporo lepiej po takim dotlenieniu całego organizmu. Mnie to pomogło, lecz czy na wszystkich działa tak samo to nie wiem? Na pewno trzeba wypróbować tego na sobie, aby się przekonać.

TomekK

Posty: 12

 
Zabiegi na dotlenianie komórek znalazłem tutaj https://normobaria.net.pl. Mają tutaj specjalną komorę, w której można zabiegi przeprowadzać. Posiadają na to wszystkie certyfikaty i pozwolenia, czyli firma jest w pełni profesjonalna.

namedal6

Posty: 9

 
Korzystałem z firmy normobaria i jestem bardzo zaspokojony. Uważam, iż ta firma zna się na rzeczy i posiada na własne zabiegi specjalistyczne certyfikaty. Można to sprawdzić na stronie.

namok

Posty: 6

 
Uważam, że do regeneracji organizmu tlenoterapia jest najlepsza. Można takie zabiegi przeprowadzić w specjalnej komorze. Wszystko jest ustawiane przez specjalistów, dlatego jest bezpieczne dla naszego organizmu. Wiele osób, które znam poddawało się takim zabiegom i są zadowolone.

Romantykk

Posty: 3

 
Byłem kilkakrotnie na takich zabiegach i zawsze byłem niezmiernie zaspokojony. Na mnie działa to pozytywnie. Czuje się o mnóstwo lepiej i chce mi się niezwyklej żyć. Od lat mam problemy psychiką, ale takie dotlenienie wszystkich komórek jest dla mnie niezmiernie pomocne.

johan111

Posty: 19