screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wkłady kominkowe kratki, polecicie ?

wkłady kominkowe kratki, polecicie ?

Czy da się zamontować żeliwny wkład kominkowy we własnym zakresie? Trochę bym zaoszczędzić, natomiast nie wiem czy to ma w ogóle sens? Instrukcje znaleźć można, natomiast nie wszystko, co się widzi bezproblemowo zastosować w praktyce.

Kolekcjoner

Posty: 3

 
Nie mam kominka w domu, lecz mam zamiar do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, lecz o mnóstwo niezwyklej się to opłaca. Nie należałoby zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, zatem winien być niezmiernie estetyczny i niezmiernie wytrzymały.

esdoen1

Posty: 5

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było łatwo, niemniej jednak jeżeli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to wykonać. Pomagają również różne filmy, jakie można odszukać na internecie, dlatego należałoby z tego korzystać.

Watuniaa

Posty: 5

 
U mnie bardzo dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, bo nie sprawia żadnych problemów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, ale mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, bo nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

dermin67

Posty: 19

 
Dzisiaj nie posiadam kominka, bowiem po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, iż przez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeśli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bowiem, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

Tatusiek4

Posty: 11

 
Można bez problemów wkłady kominkowe kratki zamówić na stronie https://www.wkladykominkowe.net.pl/244-wklady-kominkowe-kratki. Ta firma jest bardzo dobrze przygotowana i mają super oferty dla każdego.

Grabow12

Posty: 7

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o dużej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie każdego dnia to wszystko działa tak jak powinno. Polecam.

matckhew

Posty: 4

 
Obecnie nie posiadam kominka, bo po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, że przez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeśli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bo, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

grzes3345

Posty: 8

 
W jednym miejscu zamówiłem wkład kominkowy i kratkę, zatem polecam takie rozwiązanie. Firma wszystko mi wytłumaczyła i dopasowała. Według mnie to była udana transakcja i innym, którzy szukają kominków do domu też to polecam. Wszystko zamówiłem poprzez Internet.

Koko45

Posty: 2

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było łatwo, ale jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to zrobić. Pomagają również różne filmy, które można znaleźć na internecie, dlatego warto z tego korzystać.

nighthaze

Posty: 5