screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Szukam dobrego poradnika odnośnie przełęczy pod chłopkiem?

Szukam dobrego poradnika odnośnie przełęczy pod chłopkiem?

Dzień dobry. Interesuje mnie szlak na rysy, dzięki któremu szybko znajdę się po słowackiej stronie gór. Znacie taki?

x_0czes

Posty: 8

 
Mam przetestowany przez siebie szlak na kościelec, który w największym stopniu przypadł mi do gustu. Jestem święcie przekonany, iż macie, podobniej jak ja, swoje ulubione szlaki.

mirekp2005

Posty: 20

 
W sieci niezwykle mnóstwo można przeczytać o szlakach na kościelec. Polecam jednak traktować te informacje z pewną rezerwą. Najlepszym źródłem informacji są osoby, które faktycznie znają się na górach. Na pozostałe informacje należałoby wziąć pewną poprawkę.

Rafałek34

Posty: 9

 
Wielokrotnie wyszukiwałem szlak na morskie oko, ponieważ cały czas pracuję swoją pierwszą wyprawę w tym kierunku. Mam nadzieję, że wszystkie moje plany uda się zrealizować, dzięki czemu wyprawa będzie w 100% udana. Podzielę się wrażeniami :)

orange777

Posty: 7

 
Mogę polecić szlak na rysy, który znalazłem tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/11/szlak-na-rysy-rysy-szlaki.html. Wydaje mi się, iż to jedna z najciekawszych ofert!

FFelxus

Posty: 15

 
Znajomy wspominał mi, że ma jakiś świetny szlak na szpiglasowy wierch, jednak w rzeczywistości okazał się on całkowitym niewypałem.

BOBOBO%6

Posty: 13

 
Ponad 2300 m. n. p. m to wysokość, którą charakteryzuje się przełęcz pod chłopkiem. Na Słowacji istnieje możliwość skorzystania ze szlaku zielonego, który jest w miarę prosty.

grubasek

Posty: 19

 
Nie mam już zielonego pojęcia, który szlak na morskie oko będzie rekomendowany ze względu na mój stopień zaawansowania, gdy wziąć pod uwagę górskie wędrówki. Poczytam Wasze podpowiedzi.

Krakus

Posty: 14

 
Mam świadomość, iż preferowany przeze mnie szlak na szpiglasowy wierch nie należy do grona najpopularniejszych, natomiast właśnie na tym polega jego urok. Wydaje mi się, iż może spodobać się również Wam, a w związku z tym chętnie prześlę Wam opracowaną trasę choćby na adres e-mail :)

gra88

Posty: 13

 
Moim następnym celem jest przełęcz pod chłopkiem. Przyznam szczerze, iż z satysfakcją zapoznałam się z informacjami, które odnalazłam w Waszych licznych wypowiedziach. Czytam dalej i liczę na więcej. Niezwykle dziękuję za wartościowe porady, które tu się pojawiają.

czarny021

Posty: 5