screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

przewozy do Niemiec, gdzie tanio?

przewozy do Niemiec, gdzie tanio?

W jakich godzinach i dni jeżdżą busy do Niemiec pomorskie? Czy może polecicie mi sprawdzoną firmę, jaka jest zawsze na czas i nigdy się nie spóźnia?

Sarenka

Posty: 2

 
Dla mnie nie ma problemu, aby zamówić jakiekolwiek busy do Niemiec. Nie muszę nie wiadomo których informacji szukać na ich temat.

Alfonsik5

Posty: 17

 
Busy do Niemiec jeżdżą codziennie, dlatego bez problemu znajdziesz jakiegoś przewoźnika. Ja zawsze uważam na flotę pojazdów. Szukam busa, który będzie wygodny. Nienawidzę siedzieć długo w jednej pozycji, a w niektórych busach rozkładają się fotele.

Lupusx

Posty: 6

 
Przewozy do Niemiec są w różnych cenach. Wszystko zależy od danej firmy, więc nie powiem Ci konkretnej kwoty. Warto korzystać z busów ze swojego województwa.

Jimer66

Posty: 6

 
Przewozy do Niemiec są różne można jechać z kilku województw. W każdym z nich jest wielu przewoźników, którzy oferują swoje usługi. Może warto przejrzeć internet w poszukiwaniu transportu za granicę.

wieszdo87

Posty: 3

 
Powiem Ci, że ja wybieram przewozy do Niemiec z tej firmy https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nimi już od wielu lat i nigdy nie było żadnego problemu. Mają bardzo wygodne busy i nie spóźniają się. Odbierają z adresu pod adres, więc bardzo polecam.

pawel-2910

Posty: 24

 
Przewozy do Niemiec są inne można jechać z paru województw. W każdym z nich jest wielu przewoźników, którzy oferują własne usługi. Może należałoby przejrzeć internet w poszukiwaniu transportu za granicę.

sertus

Posty: 6

 
Przewozy do Niemiec organizowane są każdego dnia, dlatego możesz prawie jechać każdym busem, Jeśli chodzi o konkretnego przewoźnika, to ja Ci nic nie pomoge. Zawsze jeżdżę inną firmą.

namok

Posty: 9