screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gdzie kupić opony do ciężarówek

gdzie kupić opony do ciężarówek

Jakimi zasadami kierujecie się przy wymianie opon w samochodach ciężarowych i czy możecie mi coś bardziej praktycznego podpowiedzieć?

HalskiPL

Posty: 1

 
U mnie z geometrią coś było i wpływała negatywnie na jakość ogumienia, dlatego polecam też ogólny serwis floty. Powiedzmy kompleksowy przegląd przed ważniejszymi zmianami.

Andziaaan

Posty: 10

 
Jeszcze zależy na jakich ładunkach maksymalnych jeździsz. Wydaje mi się, że już nie ma taniego i dobrego ogumienia. Wysoka inflacja porobiła i ten rynek, dlatego lepiej zainwestować w coś sprawdzonego.

Black_Riot

Posty: 6

 
Mam swój test. Jak opona nie pływa, kiedy śnieg spadnie to się jej trzymam. Wiele marek niestety tego prostego testu nie przechodzi. Sami pewnie wiecie, o czym mówię.

Grabow12

Posty: 2

 
Nowa seria Continentala nieźle się u mnie sprawdza. Zrobili większą odporność na wyszczerbianie i to się sprawdza. Akurat dobre ogumienie na polskie, dziurawe drogi. Może trochę mniej niż w ostatnich latach, ale jednak.

tigra32

Posty: 9

 
Ciśnienie jeszcze zalecam sprawdzać bardziej regularnie. Jak policzyłem, ile na paliwie tracę przez wahania to lekko się załamałem.

Lupusx

Posty: 9

 
Zamawiałem ostatnio opony przemysłowe Michelin z www.sklep.res-tires.pl to nie było żadnych problemów z dostępnością. W ostatnich latach wzrosły wymagania dla producentów ogumienia, a to się w pewnym stopniu odbija na jakości jazdy. Trzeba moim zdaniem monitorować rynek w poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, a nie stawiać tylko na najpopularniejsze marki. W tym sklepie masz akurat fajny, spory przegląd, więc polecam.

TomekK

Posty: 14

 
Zawsze sprawdzam, które marki ogumienia prowadzą badania. Czy mają działy B+R i ile pieniędzy poświęcają na odkrywanie nowych technologii. Akurat Michelin to jeden z lepszych przykładów, gdzie można zauważyć sporą różnicę w jakości opon radialnych.

Sagerrak

Posty: 7

 
Znam ich z Podkarpacia. Wielu moim kumplom kierowcom pomagali w serwisie ogumienia, więc sprawdzona lokalnie marka.

omen100

Posty: 2