screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

warsztaty z igłą i nitką, gdzie warto ?

warsztaty z igłą i nitką, gdzie warto ?

Wyszukałam informacje o warsztatach szycia dla przedszkolaka. Możecie Mi powiedzieć, czy pożądane byłoby zapisać dziecko na tego typu zajęcia? Ile dziecko musi mieć lat, by zacząć uczestniczyć na takie warsztaty.

Bankowy

Posty: 3

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był bardzo zadowolony, że do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

Ticket2Hell

Posty: 10

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie cieszy tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

Miki

Posty: 4

 
Jest wiele stron, które oferują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

Sarenka

Posty: 6

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, niemniej jednak na nieszczęście nie wychodziły mi wspaniałe. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

Fanatyk

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o warsztaty z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, że kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, że moja córka tak niesłychanie polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

Demi45P

Posty: 14

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie raduje tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

SABUR

Posty: 9