screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

jaką firmę budowlaną polecacie

jaką firmę budowlaną polecacie

W jaki sposób ocenialiście wiarygodność firm z branży budowlanej i jak podchodzicie jakościowo do realizacji większych inwestycji infrastrukturalnych?

adameczek2323

Posty: 4

 
Potwierdzam, u mnie wykopy robili, bardzo dobra i zaufana ekipa. Można spokojnie zlecać, co chcesz. Specjalizacja dość szeroka u nich, nawet farmy wiatrowe budują, a niewiele firm w Polsce się tematem zajmuje.

Acclaim

Posty: 21

 
Jak będziesz miał problemy z komunikacją to od razu rezygnuj. Nie ma nic gorszego niż brak odpowiedzi od ekipy przez powiedzmy kilka dni, kiedy musisz mieć pewność, że jakiś etap został zakończony.

Facio

Posty: 4

 
Możesz jeszcze uwzględnić kalkulator budowlany, jak masz coś mniejszego, mocno specjalistycznego do zrobienia.

TomekK

Posty: 17

 
Drogę u nas w mieście realizowała firma AnaBud i wiele osób skorzystało później z ich kwalifikacji przy innych projektach budowlanych. Zróżnicowana pod względem usługi firma budowlana, a co najciekawsze obsługują inwestycje nawet u klientów indywidualnych, nie tylko w bardzo dużych instytucjach. Masz tutaj więcej szczegółów w razie czego https://ana-bud.pl/uslugi-budowlane-i-inzynieryjne/.

Kwatuszek

Posty: 7

 
To zobacz, ile kosztuje wynajem sprzętu budowlanego do samodzielnych prac, aż się zdziwisz kolego :) Lepiej szczere mówiąc już zatrudnić profesjonalną ekipę i zainwestować

Dziadek

Posty: 13