screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

projektowanie domów Zgierz, polecicie ?

projektowanie domów Zgierz, polecicie ?

Będę budował dom i chciałbym mieć trochę inny projekt od tych, które widziałem. Czy jakiś architekt ze Zgierza jest w stanie mi w tym pomóc? Dajcie znać, kogo polecacie?

inhuman

Posty: 1

 
Jeśli ktoś decyduje się na nowy dom to faktycznie trzeba odnaleźć projekt, który nam w stu procentach odpowiada. Mam dom z rynku wtórnego i nigdy wszystko w nim nie pasuje. Lepiej jednakże postawić coś nowego i dopasowanego do siebie. Koszty wcale nie są wyższe.

Czasowy

Posty: 24

 
U mnie architekt ze Zgierza zaproponował sporo ciekawych rozwiązań. Stawialiśmy dom i mieliśmy inne wizje. Okazało się, iż to, co na projekcie wygląda ciekawie w życiu jest kompletnie niefunkcjonalne, wobec tego weselę się, iż z kimś takim współpracowaliśmy. Nasz dom wygląda teraz o sporo lepiej. Polecam.

Uleczek4

Posty: 2

 
Wybrałem projektowanie domu w Zgierzu w firmie http://lauconstruction.pl i efekt jest super. Mam nowoczesny dom z fotowoltaiką. Polecam ich do współpracy, bo warto.

plertoo3

Posty: 24

 
Najlepiej przejrzeć różne projekty, a wtedy każdy coś znajdzie dla siebie. Wystarczy zastanowić się, jaki dom nam się podoba, bo przecież gusta każdy z nas ma inne.

Black_Riot

Posty: 17

 
Znajomy miał bardzo dobrego architekta ze Zgierza, który przebudowywał mu mieszkanie i wyszło faktycznie super. Wiem, iż przerabiane są też domy z dawnych czasów, jakie przypominają klocki i efekt końcowy potrafi być niesamowity.

Eksperttt45

Posty: 8

 
Jeśli ktoś planuje budowę domu to najlepiej będzie się skontaktować z architektami. Wtedy można się wszystkiego dowiedzieć. Takich osób, które mają wyobraźnie jest bardzo dużo, dlatego bez problemów będą mogły dopasować nam projekt do naszych wszystkich wymagań i oczekiwań. Wiem, bo mam taki super projekt domu u siebie.

agdb1301

Posty: 5

 
Osobiście korzystałem z gotowych projektów, bo akurat mi pasowały. Jeżeli ktoś szuka czegoś innego niż mają wszyscy to wtedy bez fachowców się nie obędzie. Naturalnie trzeba się też liczyć z wyższymi kosztami z tym związanymi.

AGDDDy1

Posty: 8

 
Najlepiej przejrzeć różne projekty, a wówczas każdy coś znajdzie dla siebie. Wystarczy zastanowić się, jaki dom nam się podoba, bowiem przecież gusta każdy z nas ma inne.

beata77

Posty: 9

 
W biurze projektowym w Zgierzu pracują osoby, które mają bardzo duże doświadczenie. Pomagają i zwykłym klientom i inwestorom. Dla każdego zawsze mają czas, dlatego warto się do nich zgłosić i uzyskać profesjonalną pomoc.

Lupusx

Posty: 5