screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

malowanie ścian, szukam

malowanie ścian, szukam

Musze malować ściany w salonie, lecz nie za niezmiernie wiem jak się za to zabrać. Może macie jakąś firmę, jaka jest solidna i terminowa? Jeśli jeszcze byłaby tania to byłbym niezmiernie zadowolony. Czekamy na propozycje od Was.

Andziaaan

Posty: 3

 
Zlecałem firmie malowanie w Warszawie. Mieli niskie ceny i wszystko wykonali rzeczywiście niezmiernie solidnie. Dla mnie to było najlepsze rozwiązanie. Do malowania było całe mieszkanie. Wyjechałem na weekend żeby im nie przeszkadzać, a jak wróciłem to wszystko było gotowe. Efekt jak dla mnie rzeczywiście niezmiernie dobry.

labuh

Posty: 16

 
Salon zleciłem do malowania firmie, albowiem wolałem nie ryzykować. W sypialni robiłem wszystko sam. Myślę, iż na sypialnie taki efekt wystarczy. Jeśli ktoś chce mieć znakomite wykonanie malowania to na pewno doświadczona firma jest tutaj najlepszym rozwiązaniem.

Miki789

Posty: 8

 
Jeśli chodzi o cennik malowania to wpływ na to ma ilość metrów kwadratowych. Na cenę wpływ ma również to czy ma być jedna czy dwie warstwy. Firma bierze zawsze więcej za farby, które bardzo trudno malować. Często się tak zdarza przy farbach ozdobnych.

Posty: 4

 
Wybraliśmy firmę, która oferuje malowanie w Warszawie ze strony https://malowanie24.com i jesteśmy zadowoleni. Mieliśmy jakąś brokatową farbę ozdobną, z jakiej nawet oni mieli wielkie problemy, niemniej jednak dali radę.

agdb1301

Posty: 7

 
Jeżeli ktoś bierze się za to sam to trzeba mieć wałki, pędzle i wiele innych akcesoriów. Całość robi się wałkiem, niemniej jednak nie zawsze się to udaje i wówczas poprawki robimy małym pędzlem. Trzeba pamiętać o tym żeby okryć meble, okleić sufit żeby go nie pomalować w tym samym kolorze. To wszystko wymaga wiedzy i doświadczenia.

Śmieszek

Posty: 34

 
Korzystałem z usług firmy, która się tym fachowo zajmuje. Według mnie to była dobra decyzja. Przyjechali, połatali wszystkie dziury i zagruntowali ściany. Potem je pomalowali, posprzątali po sobie i poszli.

WielkiBO

Posty: 7

 
Zawsze malowaniem ścian zajmowałem się sam, lecz teraz nie ma na to czasu. Schodzi się z tydzień, a firma wszystko wykonuje w dzień może dwa, zatem lepiej ich wybrać.

Boss

Posty: 5