screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

okna pcv, szukam !

okna pcv, szukam !

Gdzie zakupić okna w Lublinie? Chce porównać sobie okna aluminiowe, drewniane i pcv. Nie wiem dokładnie, co powinienem wybrać, zatem przyda mi się taka propozycja do wglądu.

Facio

Posty: 4

 
Mam okna pcv nie wiem czy pięciokomorowe czy więcej. Nie zwracałem uwagi na to, co kupuje. Po prostu poszedłem do firmy, która ma okna i mówię, że chce najlepsze, jakie jest dostępne i właśnie takie mi dali. Jesteśmy z niego zadowolony, bo mam je od lat i nic się nie dzieje.

deruner56

Posty: 3

 
Masz firmę, która oferuje bramy w Lublinie i tam sprawdź sobie ceny. Oferta jest tutaj https://domwill.eu także w kilka minut będziesz wiedział, co i jak jest w ofercie.

TomekK

Posty: 4

 
Mam niesłychanie dobrze wykonane okna pcv i powiem, że dają radę. Mrozy im nie straszne, dlatego kolejnym razem też takie wybiorę. Wolę plastiku, bo nie wywołuje mi kłopotów tak jak drewno. Nie mam czasu na jakieś konserwowanie takiego drewna.

Anielkka

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o okna drewniane to istotne jest skąd je bierzesz. Jeśli od solidnej firmy to wytrzymają długo, albowiem są wykonane z suchego drewna. Jeśli firma oszukuje to niestety, niemniej jednak po sezonie masz wielki kłopot ze szczelnością, a tego nie życzę nikomu.

Poznaniaczek2

Posty: 9

 
Mam okna pcv nie wiem czy pięciokomorowe czy więcej. Nie zwracałem uwagi na to, co kupuje. Po prostu poszedłem do firmy, która ma okna i mówię, iż chce najlepsze, jakie jest dostępne i właśnie takie mi dali. Jesteśmy z niego usatysfakcjonowany, bowiem mam je od lat i nic się nie dzieje.

zenek744

Posty: 11

 
W Lublinie jest firma, która ma wszystko przygotowane i okna i drzwi zawsze u nich wybieram coś. Jak znajdzie namiary to podeśle i będziesz mógł się z nimi skontaktować?

Joe

Posty: 6

 
Do mojego domu aluminium ma się nijak, ale drewno jak najbardziej. Mam okna drewniane wykonane za specjalne zamówienie. Zaznaczyłem, że cena nie ma znaczenia tylko, jakość i od kilku sezonów się tymi oknami cieszę, co oznacza, że jak się chce to można wszystko bardzo solidnie wykonać.

pawel253

Posty: 11

 
Od lat mam zwyczajną bramę, albowiem sobie ją pomaluje i mam problem z głowy. Znajomy ma bramę segmentową czy rolowaną sam nie wiem. Też jest zadowolony, natomiast on na zwyczajną bramę nie ma u siebie miejsce, a dla wygody sobie jeszcze zamontował silnik elektryczny i otwiera całość na pilota. Też bym tak chciał.

Rico

Posty: 6

 
Mnie na okna aluminiowe nie stać, natomiast widziałem, iż są niezwykle porządne, wobec tego jak wygram na loterii to na pewno się zgłoszę do firmy, która taką ofertę ma dla mnie przygotowaną.

Klakier

Posty: 10