screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

dobrej jakości otwornice

dobrej jakości otwornice

Dajcie namiar na otwornicę, która będzie miała diamentowe zęby i będzie w stanie pracować z ceramiką i szkłem. Jak macie jakąś sprawdzoną markę, którą ewentualnie możecie polecić to dajcie znać. Zależy mi na dobrych narzędziach, z którymi będzie się dobrze pracować i nie będzie obaw o to, że pojawią się przy pracy jakieś pęknięcia w ceramice lub szkle.

Tortyk

Posty: 2

 
Z metalem trzeba pracować odpowiednimi otwornicami, w ofercie otwornice.com.pl masz sporo ciekawych opcji, w tym zestawy z różnymi średnicami. Jeśli dużo ze stalowymi blachami lub profilami będziesz pracować to warto postawić na taki zestaw, żeby mieć różne średnice.

Sagerrak

Posty: 14

 
Producenci otwornic obecnie często stawiają na specjalizowanie produktów pod kątem materiałów do jakich są przystosowane. W ten sposób wybór właściwej otwornicy okazuje się nieco łatwiejszy, a jednocześnie praca będzie efektywniejsza.

Marko

Posty: 16

 
Jest dużo otwornic diamentowych na rynku, właściwie do marmuru, ceramiki i gresu to staje się standardem bo gwarantuje możliwość komfortowej pracy i wykonania otworów bez większych problemów. Warto mieć to na uwadze i faktycznie po dobre otwornice sięgać.

opert34

Posty: 3

 
Sporo jest otwornic na rynku, w końcu w wielu materiałach otwory trzeba robić. Większość tych koronek faktycznie jest obecnie dostępnych z takimi zębami, że z materiałami twardymi sobie dobrze radzą i spokojnie wytrzymują intensywną pracę    w trakcie wykonywania różnego rodzaju otworów. Istotne będzie to z jakimi materiałami będzie się pracować.

labuh

Posty: 3

 
Faktycznie przygotowanie otworów przy niektórych materiałach będzie kłopotliwe, dlatego dobrej jakości otwornica będzie istotnym elementem wyposażenia. Warto moim zdaniem postawić na takie propozycje, które są przygotowywane pod kątem określonych materiałów, wtedy otwornica sobie najlepiej poradzi.

dskoku

Posty: 24

 
Zobacz sobie jak to wygląda jeśli chodzi o dostępne propozycje konkretnych produktów, na które będzie trzeba zwrócić uwagę jeśli chodzi o jakość wykonania otwornic. Ważne będzie to z jakich będą wykonane materiałów i jak zostaną wykończone.

wirwik

Posty: 6

 
Z mojej perspektywy jeśli chodzi o otwornice to polecam wybierać diamentowe do pracy z ceramiką i gresem oraz kamieniem. Poradzą sobie dobrze i będzie dużo mniejsze ryzyko ewentualnych uszkodzeń w kamieniu. Więc jakość otwornicy będzie bardzo ważna.

TomekK

Posty: 17