screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

dekarz Poznań, oferta

dekarz Poznań, oferta

Ile może kosztować dach w Poznaniu? Chodzi mi o firmę, która się na tym zna i jest w stanie mi zamontować nowy dach. Nie wiem czy robić dachówkę czy blachę? Byłoby dobrze gdyby mi mogli doradzić.

Tadzin

Posty: 4

 
Zamawiałem dekarza z Poznania i musze znaleźć do niego namiary. Firma działała naprawdę bardzo szybko. Znali się na wszystkim i byli pomocni. Dzięki nim mam bardzo trwały, ale i estetyczny dach na swoim domu.

werwer

Posty: 5

 
Wybór firm dekarskich jest niezwykle znaczny. Na pewno każdy znajdzie kogoś, kto się zajmie jego dachem. Trzeba tylko wybierać, jakość, a nie jednie cenę, a będzie dobrze.

SZczecinek23

Posty: 10

 
Jeśli ma się wiedzę to można samemu coś kombinować. Jeśli tylko widziało się na internecie to lepiej nie ryzykować. Można narobić sobie szkód i dekarz wszystko będzie musiał naprawiać.

Julian

Posty: 5

 
Dekarzy jest niezmiernie mnóstwo. Sam zamówiłem dach z Poznania i firma mi wszystko przygotowała. Przyjechali, oceniali, co da się zrobić. Następnie doradzili, które pokrycie dachowe wybrać. Zamontowali mi wszystko niezmiernie solidnie. Ostatnie wichury kilka dachów zerwały, lecz mój nadal ma się niezmiernie dobrze.

alibaba

Posty: 6

 
U siebie część prac robiłem sam. Też nie wiedziałem, jakie pokrycie wybrać. Zgłosiłem się do dekarza w Poznaniu i mi doradził. Znalazłem blachodachówkę, ale w wyższej cenie. Jestem zadowolony, bo nic się z nią nie dzieje. Te tańsze to niestety, ale jak się trafi tak się ma.

Złoty

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o zamawianie dachów w Poznaniu to ta firma http://www.dachy-siepa.pl cudownie się do tego nadaje. Zatrudniają osoby, które we wszystkim nam pomogą.

Posty: 9

 
W żaden sposób nie opłaca się tego robić samemu. Znajomy zakładał dach to krzywo zrobił więźbę. Później już było tylko gorzej. Dekarze nie byli zadowoleni jak musieli to wszystko prostować. Lepiej nie ryzykować.

daron64

Posty: 9

 
Korzystałem z usług dekarza w Poznaniu. Z tego, co pamiętam to cena wcale nie była wysoka. Widać, że się tam znali. Założyli mi nową więźbę dachową, a do tego jeszcze wykonali okna na poddaszu. Nic nie cieknie, jest niezmiernie dobrze, dlatego jestem niezmiernie usatysfakcjonowany.

jonek91

Posty: 8

 
Jeżeli ma się wiedzę to można samemu coś kombinować. Jeżeli tylko widziało się na internecie to lepiej nie ryzykować. Można narobić sobie szkód i dekarz wszystko będzie musiał naprawiać.

E-GOista

Posty: 12