screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

producent domów drewnianych, gdzie znajdę?

producent domów drewnianych, gdzie znajdę?

Chciałbym postawić nowoczesny dom z bala na działce. Chcę w nim mieszkać przez cały rok. Komu zlecić takie prace żeby wszystko było wykonane prawidłowy sposób?

DevilScream

Posty: 2

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Sagerrak

Posty: 14

 
Dzisiaj można zamówić domy z bala w cenie, jaka jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, wobec tego lepiej będzie postawić na drewno.

Boss

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o wykonanie prosto od producenta domów drewnianych całorocznych to można to odnaleźć na stronie https://wondorf.net/pl/manufacturing. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się inne opcje projektu.

Gucio

Posty: 5

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zaspokojony. Projekty, jakie przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, lecz może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super propozycja, zatem z niej szybko skorzystałem.

Yuri20

Posty: 6

 
Zamawiałem dom z bala od producenta i jestem zadowolony. Projekty, które przygotowali są dopasowane do potrzeb klienta. Można mieć domek parterowy, ale może mieć jedno, a nawet dwa piętra. Dla mnie to super oferta, dlatego z niej szybko skorzystałem.

Black_Riot 

Posty: 11