screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Dachy płaskie, dobra firma ?

Dachy płaskie, dobra firma ?

Witam serdecznie.

Przedmiotem mojego zainteresowania są firmy, które wykonują dachy w Warszawie.

Czy możecie powiedzieć kto oferuje najwyższą jakość prac?

fruster

Posty: 12

 
Sam miałem ostatnio do czynienia z koniecznością sfinalizowania prac budowlanych. Szukałem kogoś, kto wykonuje dachy we Wrocławiu i prędko podpisałem umowę. Wybór był słuszny.

Klarka45

Posty: 18

 
Dach we Wrocławiu udało mi się zbudować, ale rzecz jasna nie własnymi rękami. Wszystko odbyło się z profesjonalną pomocą firmy http://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-dachy-wroclaw.html, która kompleksowo świadczy swoje usługi. Moja rekomendacja ich usług to niewiele, ale polecam!

Cloperflake

Posty: 36

 
Firma mojego znajomego wykonuje dachy we Wrocławiu. W sumie być może jego ekipa byłaby w stanie sprostać Waszym wymaganiom, choć nie chcę robić tu kryptoreklamy.

Dresik

Posty: 31

 
Osobiście dla mnie było zagadką, kto wykona dla mnie dach w Warszawie. Nie miałem w tym mieście żadnych znajomych, a wybór oparłem na opiniach z tego forum. Było OK.

Acclaim

Posty: 35

 
Sam miałem ostatnio do czynienia z koniecznością sfinalizowania prac budowlanych. Szukałem kogoś, kto wykonuje dachy we Wrocławiu i szybko podpisałem umowę. Wybór był słuszny.

Trener

Posty: 32

 
Moją własnością jest magazyn, który ma dość sporą powierzchnię. Kilka tygodni temu podjąłem decyzję, iż poddam renowacji jego dach. Zaciekawiło mnie kilka ofert firm, które realizują i poddają renowacji dachy płaskie. Mam pewność, iż ostateczny wybór będzie trudny.

czesterk

Posty: 21