screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

montaż zmiękczaczy w Wieliczce, która firma ?

montaż zmiękczaczy w Wieliczce, która firma ?

Myślicie, że uzdatnianie wody jest ważne? Widziałam różne informację w internecie i nie wiem, jaka jest prawda. Gdzie kupie takie urządzenia w Wieliczce.

lelitos

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o zmiękczacze wody to był mój strzał w dziesiątkę. Moja żona cały czas narzekała na osad w łazience. Zamontowałem urządzenie do zmiękczania wody i jest po problemie.

Yuri20

Posty: 14

 
Ja nigdy nie robię na rękę nic samemu. Zawsze boję się, iż poniosę większe koszta za naprawę niż za sam zmiękczacz wody. Zleć to jakieś porządnej firmie, która wykonuje usługi hydrauliczne.

namok

Posty: 14

 
Przed zakupieniem urządzenia do zmiękczania wody, warto jest zlecić badania na parametry wody. Wtedy będziesz wiedział, co i komu zlecić.

Miki

Posty: 10

 
A ja z ciekawości spytam, jaki pragniesz zlecić montaż filtrów wody? Ja zastanawiam się nad filtrem z wkładem węglowym, ale nie wiem, czy się sprawdzi w moim domu. Posiadacie taki?

Klaudi

Posty: 6

 
System uzdatniania wody w Twoim przypadku, jak najbardziej się sprawdzi. Jeśli nie pobierasz wody z wodociągów tylko ze studni to rzeczywiście masz kiepskiej jakości tę wodę. W takich przypadkach właśnie systemy uzdatniania wody są koniecznością.

Zdzichu

Posty: 5

 
Jak chcesz założyć zmiękczacze wody to skontaktuj się z tą firmą http://www.instalco.krakow.pl/zmiekczacze-wody.html. Posiadają wieloletnie doświadczenie w usługach hydraulicznych, więc na pewno znają się na rzeczy. Oni wykonywali dla mnie system, uzdatniania wody. Są z Krakowa, ale usługi wykonują również w bliskich miejscowościach.

tigra32

Posty: 15

 
System uzdatniania wody sprawdza się w domach jednorodzinnych, do których podłączona jest woda ze studni. Wody wodociągowe posiadają bardzo dobre parametry jakościowe, więc nie opłaca się montować uzdatniaczy.

syrena88

Posty: 14

 
Jak ja miała problem z twardością wody w domu to postanowiłem zamontować zmiękczacz wody. Problem odrazu się rozwiązał.

jarcio00

Posty: 5