screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

uprawnienia budowlane, jaka firma ?

uprawnienia budowlane, jaka firma ?

Niby już jestem przygotowany, natomiast może polecacie jakieś idealne pomoce naukowe? Myślę, że należałoby byłoby jeszcze powtórzyć wiadomości przed egzaminem na uprawnienia budowlane.

Tomcio

Posty: 7

 
Z własnego doświadczenia polecam ten program do nauki na uprawnienia budowlane https://uprawnienia-budowlane.pl. Unikalna baza. Kilka tysięcy pytań. Świetnie opracowane zagadnienia. Wersja mobilna pozwala korzystać z programu nawet w drodze do pracy :)

Kitas

Posty: 13

 
Nie ukrywam, iż choć czuję się przygotowany do egzaminu na uprawnienia budowlane, to jednak chciałbym tę wiedzę jakoś utrwalić, usystematyzować, żeby czuć się pewniej.

duszeniec

Posty: 7

 
Tak. Pytania są z poprzednich sesji, ale także szereg innych opracowanych na podstawie tych co były, które mogą pojawić się na najbliższym egzaminie na uprawienia budowlane. Jak dla mnie super sprawa. Wchodzę w to :)

muzyczny55

Posty: 5

 
To są pytania zebrane z poprzednich sesji egzaminacyjnych na uprawnienia budowlane? Może coś umknęło mojej uwadze, gdy pisaliście. Dajcie znać, albowiem jestem zainteresowany. Pozdrawiam.

mila10

Posty: 13

 
Też wypróbuję. Zależy mi na szybkiej i sprawnej nauce tak, abym nie musiał podchodzić do egzaminu na uprawnienia budowlane kilka razy. Chcę mieć to już z głowy i zacząć poszukiwania lepszej pracy, być może nawet za granicą. Może coś doradzicie? Macie pomysły? Dajcie znać :) Pozdrawiam. Mam nadzieję, że się odezwiecie. Czekam.

Adi666

Posty: 15

 
Chyba sprawdzę. Jeśli mówicie, że nie ma co kupować pomocy naukowych na uprawnienia budowlane w formie publikacji, to nie będę zbędnie wydawał pieniędzy. Też podoba mi się opcja, że można zakupić wersję online i w każdej wolnej chwili mieć dostęp do materiałów. Ciekaw jestem, jak to wygląda cenowo.

Poznaniaczek2

Posty: 5

 
I tego się będę trzymał :) Zamówię ten program, albowiem jestem ciekawy, jak będzie mi szła nauka na uprawnienia budowlane w taki właśnie sposób. Rozwiązałem sporo testów, ale nie korzystałem z szanse online.

Gumis

Posty: 14

 
No i super. Zaraz sprawdzę, co to jest za program do nauki na uprawnienia budowlane i odezwę się później. Rzuciłem tylko okiem, ale wygląda na naprawdę kompletną ofertę. Chyba się zdecyduję, bo nie mam innego wyboru. Muszę zdać egzamin za pierwszym razem, bo szykuje mi się świetny projekt :)

mJaUrVcEin

Posty: 9

 
Korzystając z programu na uprawnienia budowlane nie ma opcji, żebyś nie zdał. Taki program to według mnie najlepsza pomoc, ponieważ masz pytania, które już pojawiły się na wcześniejszych egzaminach. Polecam.

dddd000

Posty: 19