screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gdzie zamówić drzwi

gdzie zamówić drzwi

Słyszałem dużo dobrego o drzwiach dębowych, ale czy faktycznie charakteryzują się tak sporymi zaletami, czy może ludzie trochę przesadzają? Dajcie znać, jak to u was wygląda.

Yuri20

Posty: 1

 
Jak wybierałem drzwi to się inspirowałem naturą głównie. Teraz właśnie dużo ludzi wybiera stal, jakieś materiały sztuczne, a ja poszedłem w drzwi dębowe od http://www.meblerevia.com/ i jestem zadowolony, bo przynajmniej się w pewien sposób wyróżniam. Zamontowałem sobie takie drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. W ogóle nigdzie podobnego stylu wykończenia drzwi nie spotkałem tak szczerze mówiąc.

Yab

Posty: 6

 
Sprawdź koniecznie, czy otrzymasz jakiś standard gwarancyjny. Według mnie na rok minimum. Ogólnie drzwi drewniane to większa prywatność. Oczywiście spójność drzwi zewnętrznych i wewnętrznych raczej wymagana.

Warszawiak

Posty: 5

 
Też słyszałam wiele dobrego o dębowych drzwiach i przyznam, że się sprawdziły. Spory ciężar, naturalne właściwości antywłamaniowe. Posprawdzaj tylko zawiasy, klamki, czy wszystko dobrze chodzi i nic w transporcie się nie uszkodziło, ale to bardzo rzadkie.

superbu

Posty: 27

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

Seba123

Posty: 9

 
Mam bardzo podobne drzwi i wysoko oceniam. Na żywo prezentują się bardzo luksusowo. Rzadko można spotkać dębowe, prawdziwe drzwi. Zupełnie inaczej patrzysz na nieruchomość, a pomimo wagi płynnie chodzą, co mnie zaskoczyło.

Januszek

Posty: 6