screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Ogłoszenia nieruchomości, gdzie dodać ?

Ogłoszenia nieruchomości, gdzie dodać ?

Czy waszym zdaniem sprzedaż mieszkania za pomocą serwisów internetowych może się faktycznie udać? Zastanawiam się czy warto umieścić na nich swoje ogłoszenia.

Trener

Posty: 14

 
Jeśli chciałbyś mieszkanie sprzedać niesłychanie szybko to moim zdaniem wystawienie go w serwisach z ogłoszeniami z rynku nieruchomości jest wręcz konieczne. Jak najniezwyklej Ci to polecam.

Fanatyk

Posty: 26

 
Jeżeli chciałbyś mieszkanie sprzedać bardzo szybko to moim zdaniem wystawienie go w serwisach z ogłoszeniami z rynku nieruchomości jest wręcz konieczne. Jak najbardziej Ci to polecam.

mnchuu7

Posty: 24

 
Wśród serwisów oferujących darmowe ogłoszenia nieruchomości da się znaleźć naprawdę sporo, które dysponują sporą grupę odbiorców i jak najniezwyklej należałoby z nich korzystać.

jagieloniab0000

Posty: 16

 
W kwestii szybkości sprzedaży nadal przodują serwisy z darmowymi ogłoszeniami nieruchomości. Odwiedza je bowiem gigantyczna liczba potencjalnych klientów. Dlatego też znalezienie się w nich jest praktycznie koniecznością jeżeli zależy Ci na naprawdę szybkiej sprzedaży swojego lokalu i przeprowadzeniu się do zupełnie nowego.

namok

Posty: 19

 
Jeśli chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość to nie można polecić niczego innego niż serwis: http://houser.pl/nieruchomosci/. Duża liczba użytkowników wywołuje, iż Twoje ogłoszenie zobaczy ogromna liczba ludzi.

tadziu47

Posty: 11

 
Korzyści wynikających z wystawienia ogłoszenie z nieruchomością w sieci jest bardzo wiele i dlatego też jak najbardziej warto postawić właśnie na taką formę sprzedaży swojego mieszkania.

aluś44

Posty: 16