screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Polservice Mazury

Polservice Mazury

Hejka. Ostatnio mojej żonie wymarzył się dom na mazurach. Chcę zrealizować ten pomysł, ale podpowiedzcie jak?

Babeczka

Posty: 31

 
Cześć. Miałem pieniądze, lecz brakowało mi czasu na zrealizowanie samodzielnej inwestycji, którą była budowa domu na Mazurach. Po pewnym czasie doszedłem do wniosku, iż dość ciekawym pomysłem będzie developer Mazury, który proponuje sprzedaż gotowych domów lub takich, których budowa dopiero się rozpoczyna.

Bez wątpienia okazało się to strzałem w dziesiątkę, polecam wszystkim niezdecydowanym, ale przeanalizujcie ofertę developera.

pl07

Posty: 29

 
Dzień dobry. Na Mazurach nabycie dowolnej nieruchomości może okazać się przesadnie drogi. Inaczej jest, gdy skorzystałem z propozycji http://polservicemazury.pl, jaka jest zwłaszcza interesująca z mojego punktu widzenia.

Udało mi się wynegocjować niezwykle dobrą cenę. Mnóstwo więcej zapłaciłbym nawet za stary dom zlokalizowany gdzieś na uboczu, więc muszę w pełni polecić takie rozwiązanie.

gdzies23

Posty: 32

 
Witam. Zawartość tego forum dyskusyjnego w dużym stopniu pomogła mi w tym, aby znaleźć dom na sprzedaż Mazury. Wasze propozycje pozwoliły mi także znacząco obniżyć koszt, dzięki któremu zrealizuję taką inwestycję.

Nie pozostaje mi nic innego niż podziękować, bowiem wkrótce zostanę posiadaczką pięknego domu na Mazurach.

Czasowy

Posty: 23

 
Witam.

Bardzo wiele osób marzy o tym, aby posiadać dom na mazurach. Ja postanowiłem to marzenie zrealizować, a w tym celu zacząłem szukać, których było skrajnie mało lub po prostu przekraczały moje finansowe możliwości.

Zdecydowałem się wówczas na budowę domu.

Dr-House

Posty: 19

 
Witam serdecznie. Długo zajmowałem się poszukiwaniem, jeśli chodzi o dom na sprzedaż Mazury. Zakończyły się one sukcesem, natomiast było mnóstwo perypetii, problemów i zwrotów akcji, których nie chciałbym życzyć nawet najgorszemu wrogowi.

Ostatecznie stałem się właścicielem pięknego domu na Mazurach.

GGregbard

Posty: 26

 
Witam. Z dużą satysfakcją mogę pochwalić się, iż miejscem budowy mojego przyszłego domu jest najdymowo domy. Udało mi się zdobyć atrakcyjną działkę budowlaną, na której developer wybuduje duży dom według własnego projektu, który sprostał moim oczekiwaniom i dotknęły go delikatne modyfikacje wpływające na ostateczny wygląd nieruchomości.

Dzidzia

Posty: 28

 
Hej. Zaskoczony piękną okolicą zacząłem niedawno czym prędzej wyszukiwać nieruchomości znajdujące się w pobliżu okolicy najdymowo domy.

Nie byłem zaspokojony możliwościami, które zostały przede mną postawione, więc zdecydowałem się na budowę domu, lecz nie na własną rękę. Pomogła mi w tym firma, która specjalizowała się w realizowaniu takich zadań.

jirajamgo

Posty: 25

 
Witam.

Każdy kto odwiedził najdymowo domy chciałby podjąć się budowy tam domu jednorodzinnego. Czasami potencjalnych nabywców ograniczają koszty, ale w innym wypadku chętnych odstraszają formalności i wielomiesięczne prowadzenie budowy, jakiego musielibyśmy się podjąć nadzorując prace.

Babeczka

Posty: 22

 
Dzień dobry.

Trudno w jednej chwili skalkulować, ile może kosztować dom na mazurach. Inwestorzy powinni być przygotowani na inne nieprzewidziane wydatki, jakie także trzeba uwzględnić w planowanym budżecie. Minimalny nakład środków finansowych to około 300 tysięcy pln.

Fifeczek2

Posty: 26