screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Czy ciężko jest sprzedać dzisiaj daną nieruchomość ?

Czy ciężko jest sprzedać dzisiaj daną nieruchomość ?

Witam. W przeszłości na różnych portalach dodawałem darmowe ogłoszenia nieruchomości. Czy to dalej możliwe?

Tatusiek4

Posty: 11

 
Postaram się dziś wieczorem przedstawić Wam adresy portali, na jakich zyskacie szansę dodawania darmowych ogłoszeń nieruchomości. Na domiar tego przygotuję listę z podziałem na miejsca, które oferują zdecydowanie najwięcej funkcjonalności. Do takowych zaliczam choćby szansa wzbogacenia ogłoszenia o zdjęcie.

lechita665

Posty: 15

 
Kilkukrotnie dodawałem darmowe ogłoszenia nieruchomości i za każdym razem korzystałem z http://houser.pl. Łatwo domyślić się, iż to serwis, który posiada szerokie grono odbiorców.

ym-9090

Posty: 27

 
Nie jestem zaskoczony tym, iż darmowe ogłoszenia nieruchomości cieszą się ponadprzeciętną popularnością. Wszystko za sprawą, że prawie zawsze ktoś chce sprzedać posiadaną nieruchomość :)

mnchuu7

Posty: 24

 
Kilkukrotnie dodawałem już w Internecie darmowe ogłoszenia nieruchomości i zawsze prowadziło to do sprzedaży działek bądź mieszkań na dość konkurencyjnych warunkach. Nie mam wątpliwości, iż w przyszłości będzie podobnie.

amrmas22

Posty: 18

 
Jestem w 100% pewny, iż darmowe ogłoszenia nieruchomości pozwalają sprzedać zdecydowaną większość nieruchomości, które trafiają na rynek. Trudności mogą być związane z nieadekwatną ceną.

Lupusx

Posty: 15

 
Wychodzę z założenia, że nie ma sensu płacić za ogłoszenia. Darmowe ogłoszenia nieruchomości są z mojej perspektywy wystarczające, aczkolwiek każdy może myśleć inaczej.

Ptaszyna

Posty: 15