screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

biuro nieruchomości hiszpania calpe, oferta ?

biuro nieruchomości hiszpania calpe, oferta ?

Dzień dobry. Jak kształtują się ceny, jeżeli chodzi o nieruchomości w hiszpanii? Zastanawiam się nad tym, aby w takową zainwestować. Pozdrawiam serdecznie.

Sis45

Posty: 6

 
Z własnych doświadczeń mogę potwierdzić, że istnieje biuro nieruchomości hiszpania calpe, które w 100% potrafi sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających inwestorów. Współpracowałem z nimi, więc mogę dać namiary na priv :-)

Mariusz

Posty: 10

 
Ciekawiło mnie to czy nieruchomości w hiszpanii znajdują się w moim zasięgu finansowym. Szybko okazało się, że mogę zrealizować taką inwestycję. Rewelacyjna sprawa.

labuh

Posty: 15

 
Nabycie nieruchomości hiszpania zdecydowanie ułatwi Wam to biuro: http://levantesol.com. Od sporo lat kontynuuję z nim współpracę i nie miałam jakichkolwiek nieprzyjemności. Jestem przekonany, iż w Waszym przypadku będzie identycznie. Polecam w 100%! :)

labuh

Posty: 15

 
Mam świadomość, że domy hiszpania potrafią kosztować od 250 do 500 tysięcy euro. Wiele zależy od tego, jak ekskluzywną nieruchomością jesteście zainteresowani. To podstawowa sprawa.

GGregbard

Posty: 21

 
Pogubiłem się, gdy planowałem zakup nieruchomości hiszpania. Uważam, że lepiej skorzystać z kogoś, kto posiada doświadczenie w tym zakresie.

johncena67

Posty: 22

 
Duży potencjał tkwi w nieruchomościach w hiszpanii. Miałem okazję przekonać się o tym na własnej skórze, ponieważ zarobiłem na przestrzeni kilku lat kilkadziesiąt tysięcy euro :)))

Elllooo12

Posty: 15

 
Uważam, że zakup nieruchomości hiszpania to rozwiązanie dla odważnych, choć jestem przekonany, iż da się na tym zarobić. Wystarczy chcieć :)

Marti

Posty: 16

 
Musicie zwrócić uwagę, aby sprzedaż nieruchomości w hiszpanii przeprowadziła dla Was agencja, która posiada duże doświadczenie oraz odpowiednią renomę. W przeciwnym wypadku możecie zapłacić bajońską sumę jako tzw. prowizję.

DaNceR

Posty: 9