screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

biuro wirtualne, gdzie ?

biuro wirtualne, gdzie ?

Naczytałem się dużo dobrego na temat wirtualnego adresu, że to bardzo korzystne itd. Znacie może w Warszawie jakieś godne polecenia? Z góry dziękuję za wszelką pomoc w temacie.

ombre070

Posty: 5

 
Masz rację, albowiem sama dość długo rozważałam to rozwiązanie i wreszcie poszłam po rozum do głowy. Dobrze zrobiłam, bo dzięki współpracy z wirtualnym biurem w Warszawie nie muszę martwić się o wysokie koszty za powierzchnię biurową, ale poza tym też księgowość :D

mew soncz7777

Posty: 9

 
Możecie zbadać sobie u nich, bowiem sam korzystam z tej oferty i jest dobrze. Współpracę chwalę sobie i nie zamierzam jak na razie rezygnować. To wirtualne biuro w Warszawie w śródmieściu dokładnie City Office Twarda 18. Umożliwiają wiele poza stricte adresem dla firmy.

Marioleczka

Posty: 11

 
Dokładnie też mam takie samo pytanie o jakieś sławne wirtualne biuro, ponieważ nie zależy mi na stricte siedzibie, a jednak chciałbym, żeby było to coś prestiżowego :)

Trener

Posty: 9

 
Rodzaj mojej działalności też właśnie nie wymaga stałej siedziby, więc biuro wirtualne w Warszawie spełnia moje oczekiwania :) Już drugi rok działam właśnie w ten sposób i po prostu nie widzę sensu, żeby to zmieniać. Jest dobrze, koszty są diametralnie niższe. Jak pracujesz jako freelancer to tym bardziej polecam.

bajubaju

Posty: 14

 
Nie każde biuro wirtualne w Warszawie ma w swojej ofercie księgowość, więc jak planujecie w przyszłości skorzystać z takiego właśnie outsourcingu, to oczywiście koniecznie trzeba tę możliwość wcześniej sprawdzić.

dydyś45

Posty: 21

 
Jeśli chodzi o biuro wirtualne to oczywiście, że masz dostęp do powierzchni biurowej. Możesz wynająć nawet na godziny. Wszystko jednak trzeba określić w umowie. W Warszawie w samym centrum funkcjonują naprawdę renomowane firmy, dlatego uważam, że każda z nich jest dobrym rozwiązaniem.

czubek67

Posty: 11

 
Ja na bank chciałabym zlecić w takim biurze wirtualnym księgowość. Już nie trzeba byłoby się martwić o etat dla księgowej. Pewnie nie najdrożej wynosi taka usługa outsourcingowa.

Lopez58

Posty: 15

 
Podobno też szybka rejestracja firmy i pomoc w tych pismach urzędowych, jakie najbardziej mnie przerażają. Chyba skorzystam, albowiem i tak nie potrzebuję stałej siedziby do pracy :) Wykonuję pracę zdalną, więc praktycznie z każdego miejsca :) A wirtualny adres w Warszawie przydałby się jak najbardziej.

Ptaszyna

Posty: 14

 
A w ramach biura wirtualnego w Warszawie polecacie jakieś konkretne? Nie chciałbym trafić źle i tym niezwyklej, albowiem to sam początek działalności, więc wiadomo zależy na profesjonalnym wsparciu. Pewnie przydałaby się pomoc też stricte w formalnościach.

amrmas22

Posty: 13