screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

firma developerska domy

firma developerska domy

Witajcie! ;) Nadszedł w końcu ten czas, że postawiliśmy z małżonką na zakup własnego domu. Teraz pozostaje znaleźć dogodną ofertę w fajnej lokalizacji. Ktoś coś słyszał o ciekawych inwestycjach?

Aniusiaaa1

Posty: 20

 
Swego czasu sam szukałem domu na sprzedaż, ale nie udało się kupić od dewelopera, kupiłem za to od prywatnej osoby. Miałem sporo szczęścia, bo nie wiem czy za podobne pieniądze bym kupił gdzie indziej taką chałupę nad morzem.

Śmieszek

Posty: 33

 
No powiem Ci, że jest w czym wybierać jeśli chodzi o nowe inwestycje mieszkaniowe w okolicach Wawki. Naprawdę robią wrażenie te osiedla. Nowe, strzeżone, eleganckie, z całym zapleczem. Nic tylko kupować. Jeśli się ma akurat fundusze ;P

Trener

Posty: 30

 
Mnie bardziej niż osiedle poza miastem, interesuje jakieś mieszkanie na nowym osiedlu w mieście. Dzieci do szkoły, my z żoną do pracy, wszyscy byśmy mieli blisko...spora oszczędność czasu.

bartek1922

Posty: 22

 
Heh, chciałbym mieć własny dom, ale jak na razie to się muszę mieszkaniem zadowolić. Chociaż życie w bloku też ma swoje plusy. Zawsze ma się sąsiada pod ręką, żeby chociaż ten symboliczny cukier pożyczyć ;-D

Dziadek

Posty: 24

 
Nic tutaj nie poradzę, nie orientuję się w ogóle w tych nowych inwestycjach. Na szczęście mam swoje mieszkanie. Rodzice mi pomogli, żeby je kupić, bo sam to bym pewnie do tej pory wynajmował gdzieś...Dobrze mieć takich rodziców ;)

Budowlaniec

Posty: 24

 
Ja to mam dylemat – kupować gotowy dom, czy budować swój od podstaw? Co o tym myślicie? Wiadomo – gotowy to mniej problemów i roboty, ale znowu budując na własną rękę można zaoszczędzić.

Anno Domini

Posty: 37

 
Dużo tych developerów a mało opinii na ich temat...przydałaby się jakaś stronka z recenzjami konkretnych firm, to by człowiek wiedział czy dobrze wybrał czy się pakuje w kłopoty ;P ;)

Lalka

Posty: 23

 
Powiem Ci, że bardzo fajne apartamenty na nowym osiedlu w Lesznowoli oferuje Dynamic Development. Kupowałem od nich właśnie taki apartament i udało się bardzo okazyjnie zapłacić. Nie wiem, czy gdzie indziej za taki standard bym tak mało wydał. To jak dokładnie wyglądają apartamenty możesz sprawdzić na stronie -zielonapolana.pl. Sama firma bardzo profesjonalna, z doświadczeniem. Kontakt pozytywny, przejrzyste, jasne warunki. Cześć!

okruchowy

Posty: 28

 
Chyba uda mi się kupić w najbliższym czasie dom z basenem, ale jeszcze szczegóły są dogrywane. Jak wszystko pójdzie okej, to napiszę więcej!

Zuchman

Posty: 28