screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

ogłoszenia nieruchomości za darmo, gdzie ?

ogłoszenia nieruchomości za darmo, gdzie ?

Jest jakiś portal z ogłoszeniami nieruchomości za darmo? Nie chce znowu płacić za wystawienie ogłoszeń, bowiem już troszkę czasu i pieniędzy na to zmarnowałem. Chce, chociaż troszkę przyoszczędzić na tym.

Różyczka

Posty: 2

 
Sprzedawałem tanio mieszkanie to po jednym dniu już było wszystko u notariusza załatwione. Cena jest istotna, ale i stan nieruchomości. Już nie wspominając o tym jak bardzo ważna jest lokalizacja.

Lalka

Posty: 21

 
Ogłoszeń jest niezwykle mnóstwo, zatem na spokojnie można odszukać mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. Jeśli ktoś ma mnóstwo pieniędzy, a tym bardziej gotówki to na pewno znajdzie coś dla siebie. Sam tak szukałem i miałem na jednym z portali dziesiątki ogłoszeń, z których wytypowałem trzy i jedno ostatecznie udało mi się zakupić.

Ciapek

Posty: 6

 
Rynek nieruchomości na razie stoi także z zakupem mieszkania czy domu nie ma żadnych problemów. Na razie czekam aż trochę ceny spadną i na pewno sam przejrzę oferty gdzie znajdę mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. To dla mnie będzie inwestycja, dlatego cena ma znaczenie i będę szukał czegoś odpowiedniego.

Buła

Posty: 5

 
Odszukałem oferty na darmowe ogłoszenia nieruchomości na portalu https://houser.pl. Mają mieszkania, domy, pałace, działki i mnóstwo innych. Warto do nich zajrzeć i to zbadać. Cały czas pracują nad ogłoszeniami, zatem są nowe i co istotne aktualne.

dzannne

Posty: 10

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, ale wieży mi brakuje. Niestety mam małą kawalerkę, ale kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, że wygram. Wtedy sprawdzeń piękne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

QQrydza

Posty: 8

 
Pożądane byłoby ogłaszać się w kilku miejscach. Wówczas zwiększają się szanse na to, iż trafi się klient, który zechce zapłacić ustaloną poprzez nas kwotę.

Wariat

Posty: 4