screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

eko domki, szukam

eko domki, szukam

Chciałabym nabyć nowoczesny domek letniskowy tylko na nieszczęście u mnie w miejscowości nikt takich nie produkuje. Może jesteście w stanie mi polecić sklep internetowy, w jakim zamówienie solidną konstrukcję?

nerkuś

Posty: 4

 
Nowoczesny domek letniskowy sprawdzi się zarówno na działce rekreacyjnej, jak i na przydomowym ogrodzie. Wiele firm oprócz domków letniskowych, wykonują również domki narzędziowe, altany lub drewutnie.

y-grek56

Posty: 9

 
Tanie domki drewniane odnajdziesz na stronach internetowych producentów. Czasami możesz odnaleźć małe domki w sklepach budowlanych. Tylko są one bardzo kosztowne i kiepskiej jakości.

strom

Posty: 5

 
Niezmiernie mi się podobają domy drewniane całoroczne. Posiadam działkę za miastem i właśnie z mężem zastanawiamy się nad tego typu konstrukcją. Domki całoroczne są trochę droższe od tych sezonowych, ale tylko do nich można jeździć nie patrząc na porę roku.

enriquess

Posty: 8

 
Jeżeli szukasz domek bez pozwolenia to pamiętaj, że nie może on być większy niż 35m2. Sprawdź oferty w sklepach internetowych. Są zazwyczaj tańsze niż u lokalnych przedsiębiorców.

Elumino56

Posty: 8

 
Ja mogę z całego serca polecić Ci w tej firmie https://kupdomekletniskowy.pl domek letniskowy, cena budowy nie jest bardzo wysoka. Domki robią z wysokiej jakości drewna. Domek stoi u mnie w ogrodzie 5 rok i wszystko jest z nim ok. Posłuży nam jeszcze wiele lat.

Mord

Posty: 6

 
Oczywiście, że domki letniskowe najlepiej wybierać te z tarasem. Posiadam domek letniskowy 25m2 i do tego ma 12m2 tarasu. Można spokojnie wypić kawę na świeżym powietrzu lub zrobić grilla.

johncena67

Posty: 22

 
Piękny jest drewniany domek do ogrodu, mi również się taki marzy. Wole te drewniane konstrukcję niż murowane. Nadają takiego fajnego klimatu i estetycznie wyglądają.

Domnik

Posty: 8

 
Bardzo mi się podobają domy drewniane całoroczne. Posiadam działkę za miastem i właśnie z mężem zastanawiamy się nad tego typu konstrukcją. Domki całoroczne są troszkę droższe od tych sezonowych, lecz tylko do nich można jeździć nie patrząc na porę roku.

namok

Posty: 5