screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Jak szybko zrobić zmianę vhs na dvd?

Jak szybko zrobić zmianę vhs na dvd?

Cześć. Ostatnio zastanawiam się nad otwarciem własnego małego biznesu.

Biorę pod uwagę firmę zajmującą się zmianą formatu zapisu filmu z vhs na dvd. Wydaje mi się że jeszcze sporo ludzi posiada w swoich domowych pieleszach starych kaset.

Co o tym sądzicie?

Ticket2Hell

Posty: 13

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis bo mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się niesłychanie fajnie ogląda filmy z przeszłości natomiast zwykle robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

Lamey

Posty: 30

 
Dzień dobry. a gdzie robi się takie rzeczy? Gdzie się udać?

Czy każda firma mówiąca że zajmuje się zmianą takich zapisów jest odpowiednia i rzetelna. Pomóżcie albowiem się boję że stracę tak istotny film moich bliskich.

Acclaim

Posty: 24

 
Cześć. Dzięki za pomoc. Szukałam długo i tych najbardziej rzetelnych i kliknęłam w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl. Problem z prezentem mam z głowy.

Mogę spać spokojnie czekając na mój film.

DILelektronika

Posty: 26

 
Cześć.

Takie życie że technika i zresztą wszystko różne idzie do przodu i się zmienia. Jednak nie ma problemy z pewnymi sprawami, bowiem istnieją firmy pomagające osobom które tego wymagają.

Worms

Posty: 22

 
Hej. Nie no z wyborem firmy trzeba uważać, tu jest tak jak w każdym innym przypadku. Wybierz tych najlepszych, tych którzy mają dobre opinie swoich klientów.

Strzała

Posty: 26

 
Dzień dobry.

Odświeżanie wspomnień dzięki nagranym lata uprzednio filmom to niezmiernie dobry pomysł. Nie wiem jedynie czy jest szansa odtworzenia każdego takiego filmu albowiem przecież korzystało się z różnego rodzaju form zapisu. Niektóre na dzień aktualny to już przeżytek.

Aniusiaaa1

Posty: 16