screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

meble kuchenne bydgoszcz, poszukuję!

meble kuchenne bydgoszcz, poszukuję!

Zastanawiam się czy zmieniać wszystkie meble w kuchni czy może zająć się tylko frontami meblowymi, bowiem to mi taniej wyjdzie. Co mi możecie doradzić?

Wariat

Posty: 2

 
Nie zamawiałem przez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, jaka wszystko montowała. Dla nich to nie było trudne, niemniej jednak sam na pewno miałbym poważne kłopoty żeby sobie poradzić.

alidomus

Posty: 11

 
Ofert jest dużo, bo firm powstało ostatnio bardzo dużo. Oczywiście trzeba sprawdzać czy naprawdę znają się na swojej pracy i dopiero można im powierzać tworzenie mebli.

Hymnny4

Posty: 13

 
Przykładowe fronty meblowe z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl/?page_id=25. Mają mnóstwo projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

Jasieczek23

Posty: 4

 
Kupowałem meble na zamówienie w Bydgoszczy i firma wszystko niezmiernie dobrze przygotowała. Znają się na tym niezmiernie dobrze. Polecam takich specjalistów, albowiem są w stanie dopasować meble nawet w blokach gdzie ściany zawsze są niezmiernie krzywe. Dali sobie radę.

Nikuś32

Posty: 11

 
Nie należałoby kupować gotowych mebli, bo trudno je dopasować. Nie chodzi tylko o sam rozmiar, natomiast również o kąty ścian. Niestety mało, kiedy jest równo, a taka firma wie jak sobie z tymi problemami prędko poradzić.

borek149

Posty: 2