screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Net gotówka pożyczka, poszukuję !!

Net gotówka pożyczka, poszukuję !!

Hej! Coraz częściej słyszę o Netcredit i pożyczkach udzielanych przez tą firmę. Czy to znaczy, iż warto jej zaufać, gdy nagle będę potrzebował środków?

wom_ww

Posty: 13

 
Nie dziwię się, że w Aasa pożyczka udzielana jest na dość dobrych warunkach, co ma jednocześnie wpływ na bardzo dużą popularność tej firmy pożyczkowej. Możecie pożyczyć u nich od 1000 do 5000 zł.

Klarka45

Posty: 21

 
W Credit.pl pożyczka zaskoczyła mnie naprawdę pozytywnie. Bardzo dobry kontakt z firmą, rzetelne informacje o ofercie, brak ukrytych opłat. Zaciągnąłem ją dzięki Waszym rekomendacjom na forum http://www.pozyczkodawcy.com.

Dresik

Posty: 7

 
Nie ukrywam, iż Syner pożyczka była moim podstawowym wyborem, ponieważ to propozycja bez sprawdzania BIK. W sytuacji, gdy firma sprawdza BIK – od razu odmawia mi pożyczki.

Ptaszek

Posty: 30

 
Nigdy nie korzystałem z pożyczki w Takto, ale jestem ogromnie zdziwiony, że są gotowi pożyczyć mi nawet 10 000 pln. Reklamują się, że decyzję wydają w ciągu godziny, a pieniądze trafią do mnie w 15 minut.

atek562

Posty: 17

 
W Filarium pożyczka, jaką udało mi się zaciągnąć była na faktycznie dość atrakcyjnych warunkach. Byłem zaskoczony, ponieważ wydawało mi się, że zapłacę zdecydowanie wyższą cenę za chęć niezmiernie szybkiego uzyskania środków, jakie będę mógł spożytkować na dowolny zamiar. Na dodatek staram się nie zaciągać chwilówek zbyt w wielu przypadkach.

Miki

Posty: 12

 
Ostatnio pożyczałem pieniądze w Szybka moneta i pożyczka, jaką dostałem sprostała moim oczekiwaniom. Okazuje się, iż pierwsze 2000 zł, jakie pożyczyłem było… za darmo. Nigdy uprzednio nie spotkałem się z podobną promocją.

labuh

Posty: 18

 
Zgodzę się ze wszystkimi przedmówcami. Zaciągając chwilówkę trzeba bez dwóch zdań uważać. Gdy jestem przyparty do muru korzystam z Hapi pożyczki i polecam ją w 100%.

Biforr23

Posty: 13

 
Moim zdaniem na najwyższe uznanie zasługuje firma Solven i pożyczka, którą u nich uzyskałem. Mogłem pożyczyć kwotę w granicach od 300 złotych do nawet 5000 złotych. Fajnie, że można rozłożyć sobie taką kwotę na raty od jednej do osiemnastu. Daje to dużą elastyczność w spłacie.

basia44

Posty: 13