screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sesja ciążowa szczecin, proszę o pomoc

sesja ciążowa szczecin, proszę o pomoc

Urodził nam się maluszek i chcemy zrobić sesję noworodkową w Szczecinie, niemniej jednak nie bardzo wiemy, do kogo się zgłosić. Da się w ogóle taką sesję zrobić? Maluch ma dwa tygodnie i trochę się obawiamy jak ma to wyglądać.

Cim45

Posty: 1

 
Nie kierujemy się tylko ceną przy wyborze fotografa od sesji dla całej rodziny. Lepiej jest zapłacić więcej, ale przynajmniej uzyskamy takie zdjęcia, z jakich każdy z nas będzie zadowolony, a na tym na pewno nam zależy.

Gucio

Posty: 2

 
Trzeba sprawdzać sobie poprzez Internet, co taka osoba już wykonywała. Wówczas prościej będzie zdecydować czy ma to, czym jesteśmy zainteresowani czy poszukujemy dalej?

agdb1301

Posty: 7

 
Każdy w przeciwnym razie patrzy na zdjęcia. Zawsze jest tak, że te nasze są we wszystkim najlepsze. Innym nie muszą się już podobać. To oznacza, że skupiamy się na tym, co nam się podoba i wówczas zamawiamy jakieś oryginalne zdjęcia dla rodziny.

Jasio234

Posty: 12

 
Wybór odpowiedniego fotografa jest bardzo ważny i nie można o tym zapominać. To powinna być osoba, która ma bardzo duże doświadczenie. W ten sposób wie jak ustawić maluchy i całą rodzinę. Powstaną wtedy bardzo oryginalne i niepowtarzalne zdjęcia.

englandrm

Posty: 5

 
Poszukujemy i analizujemy, co kto robi. Wtedy wiadomo, jakie fotografie nam się podobają i na nie będziemy stawiać. Nie kierujemy się tylko ceną, a jakością całej oferty.

Nikuś23

Posty: 2

 
Zdjęcia to super pomysł dla całej rodziny. Mnie się bardzo podobają i chyba zgłoszę się do fotografa, który mi pomoże. Mam aparat, ale to nigdy nie wychodzą takie same zdjęcia jak te od kogoś, kto jest stu procentowym profesjonalistą.

TomekK

Posty: 9

 
Byłam na sesji noworodkowej w Szczecinie i jestem niesłychanie zadowolona. Pani miała odpowiednie podejście do wykonywania super fotografii. Zaraz poszukam strony internetowej i Wam podeśle to same zobaczycie jak to wyglądało.

Laleczka

Posty: 8

 
Dla szukających sesji kobiecych w Szczecinie polecam https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece. Tutaj możecie wybrać sobie różne pakiety, które będą Wam odpowiadały pod względem ilości zdjęć jak i ceny. Mam już wiele sesji za sobą z tym fotografem i zawsze jestem bardzo zadowolona. Polecam w stu procentach wszystkim chętnym.

labuh

Posty: 12

 
U nas była robiona sesja roczkowa w Szczecinie i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Maluch dał radę i wszystko przebiegło tak jak trzeba. Pani miała właściwe podejście do dzieci, a to jest naprawdę niezmiernie znaczące w tym zawodzie. Tylko wówczas wykona się takie ujęcia, z których każdy będzie zaspokojony. Polecam postawić na profesjonalizm.

pawel253

Posty: 7