screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

jakie macie doświadczenia z olejem konopnym

jakie macie doświadczenia z olejem konopnym

Możecie mi zaproponować kogoś kto specjalizuje się w układaniu terapii z olejami konopnymi. Jeśli możecie coś poradzić to dajcie znać, chętnie skorzystam z pomocy kogoś kto faktycznie specjalizuje się w układaniu terapii i będzie mógł mi pod tym kątem coś podpowiedzieć.

TomekK

Posty: 1

 
Jak masz taką możliwość to staraj się skorzystać z pomocy kogoś kto od A do Z taką terapię ułoży, powie jakie wybrać oleje i jak stosować, dzięki temu jest większe prawdopodobieństwo wysokiej skuteczności.

namok

Posty: 6

 
Liczy się między innymi to, by terapia konopna była dopasowana do danych problemów z jakimi konkretna osoba musi się zmagać. Więc staraj się szukać kogo kto faktyczne będzie dobrze znał ten temat.

nantusia

Posty: 2

 
Na pewno będzie się liczyć stężenie oleju i jego właściwe dawkowanie więc jak ktoś nie zna tematu to lepiej szukać kogoś kto taką terapię będzie w stanie w odpowiedni sposób ułożyć i zaplanować to i efekty będą potem lepsze.

daron64

Posty: 5

 
Dużo jest tych propozycji jeśli chodzi o oleje więc wybór odpowiednich wcale nie będzie taki prosty jakby się mogło wydawać, dlatego faktycznie pomoc kogoś kto dobrze zna temat będzie cenna.

Fanatyk

Posty: 15

 
Popularność olejów konopnych rośnie więc wydaje mi się, że będzie można faktycznie kogoś znaleźć, kto będzie na tyle znał ten temat, że będzie w stanie podpowiedzieć jak oleje stosować, by dawało to dobre efekty.

TomekK

Posty: 21

 
Umiejętność stosowania olejów to właśnie taka kwestia, z którą dość często się zmagamy, natomiast jak się uda taką dobrą terapię ułożyć to jej efekty mogą być naprawdę rewelacyjne więc warto będzie z takiego wsparcia korzystać.

Yuri20

Posty: 20

 
Z olejami konopnymi udało mi się zniwelować dolegliwości wynikające z raka i tutaj na pomoc ze strony Andrzej Andrew na FB i jego grupy można liczyć https://www.facebook.com/groups/2073520546292917. Indywidualnie ułożona w ramach badania laboratoryjnego terapia z olejami, daje świetne efekty. Zdecydowanie polecam.

hmielus

Posty: 9

 
Szukaj kogoś kto zna temat i układa terapie konopne wykorzystując wsparcie badań laboratoryjnych, wtedy będzie można liczyć na najlepsze efekty takich właśnie terapii indywidulanie planowanych.

żabka45

Posty: 10