screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

strony internetowe w Warszawie, polecicie firmę?

strony internetowe w Warszawie, polecicie firmę?

Znacie jakąś dobrze przygotowaną firmę do tworzenia stron www w Warszawie? Mam pewien pomysł na stronę internetową, natomiast nie wiem jak go wykonać.

Januszek

Posty: 1

 
Znajomy korzystał z oferty firmy, jaka zajmuje się stronami internetowymi w Łodzi i był zaspokojony. Chyba zamawiał u nich stronę wizytówkę, niemniej jednak nie wiem dokładnie. Muszę go zapytać ile dał i jak długo czekał na wykonanie projektu.

Kitas

Posty: 3

 
Korzystałem z oferty firmy, która zajmowała się stronami internetowymi w Warszawie i wszystko wykonali perfekcyjnie. Bardzo dobrze podchodzili do wymagań, jakie ma klient. To bardzo ważne, bo wtedy można wprowadzić również swoje pomysły. Jeśli są dobre to graficy to bardzo szybko podchwytują i tworzą od nowa.

Kostek7

Posty: 19

 
Poprzez Internet można znaleźć firmę, jaka zajmuje się stronami w Warszawie i wówczas prosto można porównać różne warianty. Jeżeli firma jest bardzo dobrze przygotowana do ma w ofercie to wszystko, czego szukamy. Wystarczy zaznajomić się z ofertami i zdecydować, które z nich są dla nas najniezwyklej atrakcyjne cenowo i jakościowo.

Andziaaan

Posty: 10

 
Firmę zajmującą się stronami www w Łodzi macie tutaj https://www.icp.info.pl. Słyszałem o nich bardzo porządne opinie, lecz sam nie miałem jeszcze okazji, aby z oferty skorzystać.

lelitos

Posty: 3

 
Trzeba szukać w Internecie opinii o takich firmach. Wówczas wiadomo jak i co robią. To niezwykle znaczące, aby wykonywali projekty solidnie, bowiem jeżeli my się na tym nie znamy to niestety nie jesteśmy w stanie żadnych błędów na stronie internetowej wyłapywać.

bodeksus

Posty: 17