screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

strony www w Łodzi, kogo polecicie ?

strony www w Łodzi, kogo polecicie ?

Potrzebna firma zajmująca się stronami w Łodzi, jaka ma niezmiernie porządne ceny. Byłoby dobrze gdyby wiedzę też mieli, bowiem nie znam się na stronach i nie jestem w stanie sprawdzić czy wykonali wszystko niezmiernie dobrze.

FalaSmiechu

Posty: 2

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeżeli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na odszukanie klientów nie tylko ze swoich okolic, ale z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

Kitas

Posty: 11

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeśli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe szanse na znalezienie klientów nie tylko ze swoich okolic, ale z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

TomekK

Posty: 2

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, ale dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

Zlomex

Posty: 13

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Obecnie każdy, jeżeli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Pożądane byłoby mieć dokładnie to samo.

Miki789

Posty: 7

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, albowiem oni na wszystko są rzeczywiście niesłychanie dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te niesłychanie skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

czubek67

Posty: 3

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, dlatego trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

Tomcio

Posty: 7

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, zatem zastanówmy się czy są konieczne? Na pewno są, lecz trzeba stworzyć taką stronę, która jest przyjazna dla naszego klienta, albowiem wówczas o mnóstwo chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

alidomus

Posty: 11

 
Strona to podstawa. Może być bezproblemowa albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, zatem trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

Babeczka

Posty: 11

 
Nie ma znaczenia czy to mała czy duża firma to przydaje się strona internetowa. Można mieć prostą stronę z informacjami o firmie i nic więcej. To przynosi rzeczywiście olbrzymie zyski.

ombre070

Posty: 5