screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

radca prawny, prosze o pomoc

radca prawny, prosze o pomoc

Mam kłopot z prowadzeniem własnej firmy i nie wiem czy porady prawne coś mi pomogą? Jak Wy to widzicie? Korzystaliście już u jakiegoś prawnika z takich porad?

Lechu351

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o rozwody to korzystałem z pomocy adwokata w Rzeszowie i napisał taki pozew, że druga strona nie miała żadnych szans. Polecam żeby wybierać kogoś, kto faktycznie zna się na tej pracy. Wtedy szanse wygrania sprawy są niesłychanie, lecz to niesłychanie olbrzymie.

Black_Riot

Posty: 11

 
Byłem u radcy prawnego ze sprawami osobistymi i mi pomógł. Z tego, co wiem to dawniej takie osoby zajmowały się tylko pomocą dla firm, lecz to się teraz zmieniło.

89ostry89

Posty: 12

 
Prawo jest zagmatwane, dlatego jeśli mam coś do załatwienia to idę do radcy prawnego albo adwokata i tam się wszystkiego dowiaduje. Wam też takie rozwiązanie polecam.

Biudzibudzio

Posty: 2

 
Bez problemów można będzie odszukać prawnika z dużym doświadczeniem. Od czego mamy Internet? Można korzystać z kogoś na miejscu jak i można korzystać z kogoś, kto odnajduje się po drugiej stronie kraju. Internet nam właśnie takie możliwości daje i na pewno pożądane byłoby z nich sięgnąć. Z porad prawnych będziemy wówczas niezwykle zadowoleni.

Augustynnn

Posty: 2

 
Mnie udzielono pomocy prawnej związanej z pracą i jestem bardzo zadowolony. Człowiek nie zawsze wie, jakie prawa mu przysługują takiego warto się wtedy skontaktować z kimś, kto się na tym bardzo dobrze zna i chętnie nam pomoże.

derums3

Posty: 6

 
Mnie udzielono pomocy prawnej związanej z pracą i jestem niezmiernie zaspokojony. Człowiek nie zawsze wie, jakie prawa mu przysługują takiego należałoby się wówczas skontaktować z kimś, kto się na tym niezmiernie dobrze zna i chętnie nam pomoże.

Worms

Posty: 2

 
Z porad prawnych w Rzeszowie korzystałem tutaj https://www.gierusradca.pl i dowiedziałem się wszystkiego. Mnie akurat chodziło o stosunki z pracodawcom i to czy mam jakiekolwiek szanse na walkę. Pomoc oczywiście otrzymałem.

tigra32

Posty: 11

 
Tylko specjalista od prawa pracy czy rodzinnego jest w stanie nam pomóc, dlatego warto się do niego zgłosić. Powiem, o co nam chodzi i znajdzie rozwiązanie problemu.

mew soncz7777

Posty: 5