screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

porady treningow, polecicie ?

porady treningow, polecicie ?

Jak wyglądają skuteczne diety? Takie, co to rzeczywiście można zrzucić zbędne kilogramy? Nie wiem, co zastosować, a kilogramów do zrzucenia mam rzeczywiście niesłychanie wiele.

Fanatyk

Posty: 1

 
Nie jest łatwo przejść metamorfozę, bo to wymaga samozaparcia. Nie każdy to potrafi wykonać, bo jak pojawiają się pierwsze problemy z dietą czy treningami to się poddajemy. Niestety, lecz większość osób właśnie tak robi.

luke130

Posty: 20

 
Jest sporo przeróżnych stron internetowych z poradami, wobec tego trzeba będzie część z nich przejrzeć, aby się przekonać jak to wygląda. Mnie takie strony rzeczywiście niezwykle pomogły.

andrew66

Posty: 12

 
Jest wiele różnych stron internetowych z poradami, dlatego trzeba będzie część z nich przejrzeć, aby się przekonać jak to wygląda. Mnie takie strony naprawdę bardzo pomogły.

Bankowy

Posty: 2

 
Jeżeli szukacie pomysłów na swoją metamorfozę to tutaj https://zrzucbrzuch.com/2018/04/fabryka-sily-opinia/ odnajdziecie bardzo wiele pomysłów. Sam korzystam z tego i mam efekty aczkolwiek pracy trzeba wiele w siebie włożyć.

radek

Posty: 7

 
Czytałem o Fabryce Siły Opinię i skorzystałem z wielu porad. Jestem naprawdę bardzo zadowolona, dlatego Wam również to polecam. W jednym miejscu mamy wiele ciekawych porad i można je indywidualnie dopasować pod swoje wymagania jak i oczekiwania.

E-GOista

Posty: 14

 
Widziałem już dużo diet, natomiast wiem, że jeśli człowiek sam się za siebie nie weźmie to nic z tego nie ma. Odpowiednie nastawienie jest niezwykle potrzebne i nie można o tym zapominać. Do tego jeszcze trzeba ćwiczyć i to z głową, a wtedy efekty same przyjdą. Przynajmniej u mnie tak się stało, natomiast troszkę czasu to niestety mi zajęło.

guster

Posty: 6