screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Domowe obiady na telefon

Domowe obiady na telefon

Niekiedy przydałoby się zamówić obiady domowe. Z jakiej knajpki korzystacie? Może znacie jakieś godne polecenia miejsce dla smakoszy nie tylko polskiej kuchni we Wrocławiu?

Warszawiak

Posty: 12

 
Ja nie wybrzydzam. Korzystam bardzo często z domowych obiadów na telefon. Ani nie jest drogo, ani niesmacznie. Mnie smakuje, najczęściej korzystam w pracy, bo jak wiadomo nie ma to jak zjeść coś ciepłego. Przydałby się może od szefa taki catering, ale on raczej nie wpadnie na taki pomysł, zresztą to koszt :)

Joe

Posty: 27

 
Ogólnie nie mam zastrzeżeń do takich miejsc, które trudnią się obiadami domowymi na telefon, ale jednak smak nie jest do końca domowy. Może to tylko moje odczucie, ale jednak coś w tym jest. Wiadomo, że jak człowiek jest głodny w pracy, to zje wszystko i dlatego też czasem z takich miejsc korzystam. Pozdrawiam i życzę smacznego;)

Trener

Posty: 24

 
Jak ktoś jest wybredny to nigdzie nie będzie mu smakowało, a ja chwalę sobie takie rozwiązanie jak obiady domowe na telefon. Zawsze szybko przyjeżdżają są ciepłe i nie narzekam na ich smak. Ogromny wybór w menu i to mnie cieszy. Polecam szczególnie do pracy i dla leniuchów.

matek562

Posty: 13

 
Pracuję w firmie budowlanej i mamy właśnie od nich taki catering., Każdemu smakuje. To domowe obiady i menu jest naprawdę smaczne. Polecam sobie coś zamówić od nich i samemu się przekonać, iż dobre.

ymuert00

Posty: 23

 
Polecam to miejsce http://bardomowy.com. Mam nadzieję, że i wam posmakują te obiady domowe na dowóz. Bardzo szybko realizują zamówienia, a poza tym można u nich zamówić sobie na stałe obiady np. do pracy. Warto zajrzeć na stronkę, polecam szczególnie tym, którzy lubią polską kuchnię, ale mają też inne;)

igorek

Posty: 17

 
Nie płaci się dużo. Takie obiady domowe na telefon nie wychodzą drogo, zwłaszcza jak wykupisz sobie pakiet na jakiś dłuższy czas. My tak zrobiłyśmy. Studiujemy we Wrocławiu i jakoś nas do gotowania nie ciągnie.

labuh

Posty: 12