screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

pizza bydgoszcz, gdzie warto ?

pizza bydgoszcz, gdzie warto ?

Jaka pizzeria w Bydgoszczy jest otwarta najdłużej? Chodzi mi o jakiś fajny lokal, gdzie można zamówić pizzę do domu lub zjeść na miejscu? Jak polecacie jakąś swoją zaufaną knajpkę, dajcie znać.

Miki

Posty: 6

 
Niezwykle ciekawy temat, którego uprzednio nigdzie nie odnalazłam. Jestem w mieście dopiero od niedawna i nie mam doświadczenia z wieloma restauracjami. Też dowiedziałabym się chętnie, gdzie można zamówić smaczną pizzę w Bydgoszczy. Lubię chrupiącą i koniecznie dużą :D

wawrzyn56

Posty: 17

 
Podobno są lokale czynne do 5 rano. Jak coś wiecie w tym temacie, to też chętnie skorzystam. Nieraz jest potrzeba zjedzenia dobrej pizzy późno w nocy, a tu nie ma gdzie zamówić. Polecajcie jakieś miejsca w Bydgoszczy.

izuś34

Posty: 17

 
Nie jadłam pizzy z kaparami, lecz ogólnie lubię wegetariańskie. Nie niezmiernie pasuje mi mięso. Z tego, co widzę u nas w Bydgoszczy powstaje coraz wiecej fajnych pizzerii. Pozdrawiam.

nowoter

Posty: 18

 
Nie smakują mi pizze, które przygotowywane są w restauracjach. Najlepsze robione są przez pizzerię. Jadłem kilka razy w Bydgoszczy pizzę, o której nie chcę wspominać, bo do pizzy było jej daleko. A tak ogólnie to lubię pizze z mięsem. Fajnie smakuje pizza z kiełbasą lub boczkiem. Dopiero od niedawna przekonałem się o tym, jaka jest smaczna.

Dzidzidek

Posty: 5

 
Pizzę zawsze zamawiam tutaj http://www.piratto.pl. Wyborny lokal w Bydgoszczy, do jakiego też należałoby wstąpić. W tych wnętrzach czuję się jak podczas rejsu ;) Sprawdźcie sami, bowiem naprawdę należałoby. Polecam również ze względu na niezwykle szybki dowóz.

Jacuś

Posty: 26

 
Jak dla mnie, to koniecznie musi być jakaś doświadczona pizzeria. Nie chodzę byle gdzie :) Normalnie nie mam okazji i czasu na łażenie po lokalach, niemniej jednak jak już coś, to na pewno do znanych i dobrych miejsc. Z reguły zamawiam pizzę do domu. Mam własne zaufany lokal w Bydgoszczy.

TomekK

Posty: 5

 
Pizza ma dużo kalorii, dlatego nie pozwalam sobie na takie objadanie zbyt często. Nie ukrywam, że jednak w Bydgoszczy mam swoją ulubioną pizzerię, do której chodzę, gdy znajomi już bardzo naciskają :D A wy jak sobie radzicie, gdy macie ochotę na coś tuczącego, ale waga wam nie pozwala? Łamiecie się, czy jesteście twardzielami?

warter88

Posty: 8

 
No właśnie. Te kalorie są najgorsze. W końcu pizza to naprawdę dość syte danie. Na pewno nie na wieczór na kolację. A może znacie jakiś lokal w Bydgoszczy, gdzie serwują małokaloryczną pizzę :)

Mr Frog

Posty: 10