screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gadżety reklamowe z nadrukiem, poszukuję!

gadżety reklamowe z nadrukiem, poszukuję!

Da się z gadżetami reklamowymi z własnym nadrukiem zyskać w oczach klientów? Próbowaliście w ten sposób budować relacje z klientami? Dajcie mi znać jak może to wszystko wyglądać, aby moja firma na tym jak najwięcej zyskała.

Joe

Posty: 1

 
Stosunki z klientem są niesłychanie ważne. Jeśli się ich nie utrzymuje to na nieszczęście, lecz klient pójdzie do konkurencji. Dla mnie gadżety reklamowe są najlepsze i je polecam.

Black_Riot

Posty: 9

 
Budowanie relacji z reklamowymi gadżetami macie tutaj https://ebiznes.org.pl/gadzety-reklamowe-podtrzymuj-dobre-relacje-z-klientami. Należałoby się zagłębić w tę tematykę, bowiem można się naprawdę wiele dowiedzieć.

Niciuśś98

Posty: 4

 
Na pewno po części wykorzystanie reklamowych gadżetów pomaga. Lecz to nie koniec. Trzeba jeszcze poprawić swoje towary albo usługi. Wówczas mamy gotowy komplet i szanse na to, iż klient z nami zostanie są o mnóstwo większe.

MiSER

Posty: 10

 
Trzeba polegać na tym, co stosuje konkurencja, ale trzeba być od nich trochę lepszym, a wtedy będą z tego efekty. Nie jest to wcale takie łatwe, na jakie wygląda, ale jak się prowadzi własny biznes to trzeba się na tym znać.

muzyczny55

Posty: 4

 
Myślę, że gadżet reklamowy z logo może pomóc. Oczywiście trzeba wiedzieć, w jakich okolicznościach rozdawać takie gadżet reklamowe, czyli liczy się plan i jego dokładnie wykonanie. Wtedy na pewno przyniesie to bardzo dobre efekty, a właśnie na tym nam zależy. We wszystkim trzeba się trochę wysilić.

Gruamer

Posty: 3

 
Nie jest prosto utrzymać relacji z klientem. Trzeba dokładnie wiedzieć, które gadżety wybrać dla siebie i swoich klientów. Ważne będzie zaplanowanie strategii.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Myślę, iż gadżet reklamowy z logo może pomóc. Niewątpliwie trzeba wiedzieć, w jakich okolicznościach rozdawać takie gadżet reklamowe, czyli liczy się plan i jego dokładnie wykonanie. Wtedy na pewno przyniesie to niesłychanie dobre efekty, a właśnie na tym nam zależy. We wszystkim trzeba się troszkę wysilić.

proszek

Posty: 2