screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

producent gadżety reklamowe, jaki sklep ?

producent gadżety reklamowe, jaki sklep ?

Już sam nie wiem czy zamawiać plastikowe długopisy reklamowe czy metalowe? Opłaca się przepłacać, jeśli to i tak ma trafić w dużej ilości do klientów?

Mord

Posty: 4

 
Widziałem kilka sklepów, które prowadzą sprzedaż gadżetów, ale nie wiem czy to producenci? Nie zwracałem na to uwagi. Pewnie trzeba porównać sobie ceny i wtedy wszystko się wyjaśni? Przez Internet łatwo się to robi.

Joe

Posty: 2

 
Trzeba szukać, patrzeć i dokładnie czytać, a wówczas znajdzie się coś interesującego. Gusta są bardzo inne i trzeba pamiętać, aby dopasować coś nie dla siebie, a dla klientów.

wigry00

Posty: 11

 
Na pewno u producenta gadżetów reklamowych można zaoszczędzić dużo pieniędzy. Kupujemy bezpośrednio u kogoś, kto się tym zajmuje. Oferta jest wtedy większa i można personalizować wszystkie gadżety reklamowe, jakimi my i nasza firma jesteśmy zainteresowani.

Narcyzzz

Posty: 3

 
Mnóstwo tanich gadżetów reklamowych odnajdziecie tutaj https://spiroprint.pl/. Nie sprawdzałem dokładnie tej oferty, natomiast widziałem, iż wszystkiego rzeczywiście mają niezmiernie mnóstwo.

johncena67

Posty: 11

 
Można zamawiać inne smycze, długopisy, niemniej jednak w sprzedaży są też urządzenia elektroniczne, parasole, a nawet leżaki. Jest tego od groma i każdy coś dla siebie znajdzie ciekawego.

namedal6

Posty: 4

 
Należałoby szukać przeróżnych rozwiązań dla własnej firmy. Nie zawsze trzeba wydawać na reklamę wiele pieniędzy. Mnie się gadżety podobają i pozwoliły mi się tanio zareklamować.

Lechu351

Posty: 3