screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

trycholog szczecin, gdzie warto ?

trycholog szczecin, gdzie warto ?

Powiedzcie mi proszę, gdzie wykonuje się badanie chrapania w Szczecinie? Chrapię już od dłuższego czasu, nie wysypiam się i jestem bardzo zmęczona, co odbija się na mojej pracy.

Romantykk

Posty: 2

 
Słyszałam właśnie o epilacji laserowej w Szczecinie. Podobno jest to zabieg podobny bardzo do zwykłej depilacji, lecz różni się tym, że epilacja polega na usunięcie laserem owłosienia na stałe.

pawel253

Posty: 15

 
W Szczecinie przyjmuje nawet paru laryngologów dla dorosłych. Sprawdź, który z nich ma najlepsze opinie w internecie i zapisz się do niego na wizytę.

nerkuś

Posty: 10

 
Ja mogę wam dziewczyny polecić epilację laserową w Szczecinie. Miałam wykonywane kilka zabiegów i od tamtej pory mam spokój na zawsze. Musiałam ją wykonać ponieważ po każdej zwykłej depilacji miałam bardzo podrażnioną i swędzącą skórę, nie dało się tego wytrzymać. Tutaj macie namiary na sprawdzonych specjalistów https://olimedica.pl.

jajcarek

Posty: 14

 
Byłam u trychologa w Szczecinie na prywatnej wizycie. Jestem bardzo zadowolona. Nie występuje już u mnie łojotok skóry głowy.

Aleksisss

Posty: 4

 
Mi robili badanie chrapania w Szczecinie. Jestem bardzo zadowolona z centrum medycznego, który wybrałam. W szybkim tempie zostało wdrożone leczenie.

Lupusx

Posty: 8