screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

badanie bezdechu w Szczecinie, poleci ktoś ?

badanie bezdechu w Szczecinie, poleci ktoś ?

Mam problem ze zdrowiem mojego dziecka, otóż mamy problem z nawracającymi infekcjami. Poszukujemy doświadczonego laryngologa dla dzieci w Szczecinie. Czy wiecie może, gdzie przyjmuję najlepszy laryngolog w tym mieście?

Czarek

Posty: 1

 
Dietetyk w Szczecinie może złożyć Ci bardzo fajną dietę pod Twój styl życia. Na pewno będziesz zadowolona z jego usług i uda Ci się zrzucić zbędne kilogramy.

Gurumax

Posty: 10

 
Dietetyk w Szczecinie pomógł mi ułożyć plan żywieniowy, który wyleczył mnie z otyłości. Miałam bardzo dużą nadwagę, a on sprawił, iż waże teraz o 30 kg mniej. Jeśli chcecie skorzystać z jego usług, to tu macie adres https://olimedica.pl/oferta/dietetyk-szczecin/.

Różyczka

Posty: 7

 
Ja na badanie bezdechu poszedłem do jednej kliniki w Szczecinie. Byłem bardzo zadowolony z ich usług. Specjaliści wykonują zabiegi na wysokim poziomie.

Kmiotek55

Posty: 17

 
Powiem Ci, że laryngolog dla dorosłych w Szczecinie na pewno Ci pomoże. Również miałem problemy z chrapaniem. Zgłosiłem się do laryngologa i podjęliśmy odpowiednie leczenie.

wirwik

Posty: 5

 
Badanie chrapania w Szczecinie powinien wykonać Ci dobry laryngolog. Słyszałem, że niektóre kliniki wypożyczają specjalny sprzęt do domu, którym sprawdza się jakość snu. Może uda Ci się coś takiego znaleźć.

Rodd

Posty: 18

 
Możesz sobie wykonać badanie chrapania w Szczecinie. Jest tam najlepsza klinika, która wykonuje różne zabiegi.

Marioleczka

Posty: 9

 
Powiem Ci, iż laryngolog dla dorosłych w Szczecinie na pewno Ci pomoże. Również miałem problemy z chrapaniem. Zgłosiłem się do laryngologa i podjęliśmy odpowiednie leczenie.

CHatka-eKo

Posty: 15

 
Powiem Ci, iż dietetyk w Szczecinie musi być naprawdę dobry i posiadać stosowną wiedzę. Często musi on ułożyć plan żywieniowy pod osoby chore, zatem wiedza musi być na pierwszym poziomie.

Laleczka

Posty: 12