screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gabinet psychoterapii online, polecicie ?

gabinet psychoterapii online, polecicie ?

W związku mi się nie układa, w pracy zresztą też nie jest lepiej i nie wiem, co robić. Może do depresja? Czekać z tym czy może się do kogoś zgłosić żeby sprawdził czy i jak można byłoby mi pomóc?

Lalka

Posty: 2

 
Byłem na wizycie w gabinecie psychoterapeutycznym online z tej strony https://rozwiazaniaistnieja.pl. Umawiasz się i łączyć się ze specjalistą. Super.

Mnert67

Posty: 5

 
Kilka tygodni temu korzystałem z pomocy psychologów i czuje się lepiej. Problem był w innym miejscu niż mnie się wydało. Nigdy bym na to nie wpadł, dlatego polecamy kontakt z takimi doświadczonymi osobami.

Franuś

Posty: 21

 
Wolę chodzić na prawdziwe spotkania niż rozmawiać przez Internet. Nie przemawia do mnie taka metoda, ale wiem, iż jest coraz bardziej atrakcyjna wśród znajomych.

alus

Posty: 12

 
Na mnie psychoterapia online zadziałała. Zdalnie łączyłem się z psychologiem i mi pomagał. Miałem poważne kłopoty w pracy, niemniej jednak szybko się z tym uporałem. Obecnie trochę inaczej patrzę na świat, dlatego Wam takie spotkanie przez Internet ze specjalistom też polecam. Można mnóstwo na tym zyskać.

szmagibuu5

Posty: 8

 
U mnie na problemy w związku rozwód pomógł. Okazało się, iż te problemy, jakie wymyślał są prawdziwe i iż żona mnie zdarza. Także nie zawsze terapia pomaga. Czasem są takie sytuacje, iż trzeba sobie w przeciwnym razie radzić i ja właśnie tak postąpiłem. Polecam.

Różyczka

Posty: 9

 
Mnie to chyba już nawet psychoterapeuci online nie są w stanie pomóc. Depresja mam na całego i żadna metoda nie jest skuteczna. Niestety obawiam się, że źle się to dla nie skończy. Tak ma widoczne być.

Kowalski

Posty: 19