screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

łóżko rehabilitacyjne, poszukuję

łóżko rehabilitacyjne, poszukuję

Ciekawi mnie to czy można wynająć łóżko szpitalne? Zgłaszamy się wówczas do szpitala czy może do firmy, która dysponuje takim sprzętem? Nigdy tego nie robiłem, lecz moja znajoma ma kłopot i właśnie na teraz szuka łóżka.

Jimer66

Posty: 1

 
Korzystałem z oferty wypożyczalni łóżek rehabilitacyjnych i jestem bardzo zadowolony. Cena nie pamiętam, jaka była, bo my to braliśmy na kilka miesięcy. Wiem, że na każdy dzień były to jakieś grosze. Kupno łóżka to byłby dla nas zbyt duży wydatek.

Klara323

Posty: 16

 
Z tego, co mi wiadomo łóżka medyczne są przeznaczone dla ludzi do stu trzydziestu kilogramów wagi. Jeżeli ktoś jest cięższy to nie wiem, co zrobić? Może taka firma, która wynajmuje łóżka będzie miała jakąś propozycje? Na pewno pożądane byłoby się wówczas do nich zgłosić. Mają dostęp do różnych modeli łóżek rehabilitacyjnych.

WTFurdoin

Posty: 4

 
Dzisiaj można wszystko wynająć na określony przez siebie czas. Może to być wózek inwalidzki, kule czy nawet wspomniane łóżko szpitalne. Wystarczy zgłosić się do firmy, która się tym zajmuje i dają nam to, czego szukamy.

Wariat

Posty: 16

 
Wygodne i komfortowe łóżka szpitalne ma firma https://wypozyczalnialozekrehabilitacyjnych.pl. oni są w stanie nam wynająć łóżko w bardzo dobrej cenie.

Klarcia34

Posty: 7

 
Cena za łóżko jest zależna od tego, jaki model wybieramy. Im nowocześniejsze i lepiej wyposażone w regulowany podnóżek czy regulowaną część tułowia tym droższe. Na cenę wpływ ma ilość dni czy miesięcy, na jakie wynajmujemy łóżko. Wszystko trzeba sobie uzgadniać z firmą.

maartunia

Posty: 5

 
Bez problemów można zakupić i wynająć łóżko medyczne. Wszystko zależne jest od tego na jak długi czas chcemy z niego korzystać. Jeżeli wiemy, że taka osoba będzie z łóżka korzystała przez kilka tygodni to je wynajmujemy. Jeżeli wiemy, że ma tam leżeć latami to trzeba rozważyć kupowanie łóżka nowego albo używanego.

Zlomex

Posty: 11

 
Mieliśmy z wypożyczalni łóżko rehabilitacyjne i nie było kosztowne. Firma obsługuje kompleksowo swoich klientów. To oznacza, że zamawiamy się łóżko, a oni to pakują do wozu. Przywożą na miejsce i wnoszą tam gdzie tylko chcemy. Później to podłączają i uczą każdego jak z takiego łóżka, na co dzień korzystać.

dzejs

Posty: 11

 
Wujek leżał na zwykłym łóżku w domu. Dla rodziny, która się nim zajmowała to był koszmar. Zdecydowanie lepsze będzie oryginalne łóżko medyczne.

Lalka

Posty: 7