screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

fizjoterapia w Szczecinie, opinie

fizjoterapia w Szczecinie, opinie

Dzień dobry. Muszę zwrócić się o pomoc kogoś, kto korzystał z zabiegów jakiegoś fizjoterapeuty w Szczecinie i był usatysfakcjonowany. Chodzi mi o skutecznego fizjoterapeutę. Czekam i dziękuję.

milenos4

Posty: 3

 
Wszystkim osobom, jakie poszukują dobrego fizjoterapeuty w Szczecinie polecam tę placówkę https://medical-zen.pl. Działają na rynku od sporo lat. Już nie jeden raz korzystałam i zawsze byłam niezmiernie zadowolona z opieki medycznej. Polecam z całego serca.

AGDDDy1

Posty: 4

 
Niestety tak jest w naszym kraju, więc z góry zawsze mam ogarniętego jakiegoś fizjoterapeutę w Szczecinie, który będzie mi w stanie mi pomóc, gdy nie ruszam się z łóżka. Choruję od wielu lat. Choroba postępuję, a pomocy na NFZ nie uzyskuję tak, jakbym tego chciał.

syrena88

Posty: 19

 
Wciąż za mało oferuje nam NFZ. Ja również nie czekam na tę pomoc, ponieważ potrzebuje fizjoterapeuty każdego miesiąca. W Szczecinie znam kilku, którzy są bardzo dobrymi specjalistami.

Aniusiaaa1

Posty: 20

 
Wciąż za mało oferuje nam NFZ. Ja również nie czekam na tę pomoc, bowiem wymaga fizjoterapeuty każdego miesiąca. W Szczecinie znam paru, którzy są niezmiernie dobrymi specjalistami.

daron64

Posty: 24

 
Powiem szczerze, że lepiej od razu leczyć się chyba prywatnie. Oczywiście wiem, że jest niemożliwe dla każdego Polaka, ale szczerze – mam dość polskiej opieki zdrowotnej. Pomimo opłacania wszystkich składek, nie można dostać się jak człowiek do żadnego fizjoterapeuty w Szczecinie. Uważam to za tragedię.

Miki789

Posty: 11

 
Znam ten ból :( Ja miałam przyspieszoną rehabilitację z uwagi na RZS, czyli czekałam tylko 6 miesięcy :D W międzyczasie poszukiwałam prywatnego fizjoterapeuty w Szczecinie i na szczęście znalazłam coś w miarę taniego.

Lupusx

Posty: 7

 
U mnie podobnie. Rehabilitacja tylko prywatnie, bo inaczej nie miałaby sensu, ale wciąż szukasz czegoś tańszego, jeśli chodzi o fizjoterapię w Szczecinie. Pozdrawiam.

Czasowy

Posty: 23

 
Marzenie :) Mnie też pozostało się rehabilitować po udarze na własną rękę. Fizjoterapia w Szczecinie na NFZ ubolewa. Trzeba liczyć na siebie. Kończę i życzę zdrowia .

timonnn

Posty: 26