screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gabinet podologiczny Warszawa, polecicie ?

gabinet podologiczny Warszawa, polecicie ?

Czy znacie dobry podolog w Warszawie? Poszukuję podologa dla mojej 14 letniej córki. Kiedyś uderzyła się mocno w paznokcia i do tej pory ma problemy z wrastającym paznokciem. Szukaliśmy pomocy w mnóstwo miejscach, lecz nikt nie chce nam pomóc.

humer56

Posty: 2

 
Wydaje mi się, że podolog w Warszawie Wola może Ci pomóc. On usuwa różne rzeczy ze stóp, takie jak: kurzajki, brodawki, modzele i inne choroby. Możesz również poszukać opinii na temat danych podologów w Warszawie.

Kitas

Posty: 13

 
Na pewno podolog w Warszawie pomoże Ci wyeliminować ból i nieprzyjemności związane z wrastającym paznokciem. Tutaj masz namiary na najlepszego podologa w Warszawie https://podogabinet.pl. Skorzystaj z jego usług, a naprawdę poczujesz ulgę i komfort życia.

Okolicc34

Posty: 9

 
Też kiedyś miałam wrastający paznokieć i z takim bólem się nigdy nie spotkałam. Palec miałam niezmiernie zaczerwieniony, nie mogłam chodzić w butach. Zgłosiłam się do podologa, który założył mi klamry na paznokcia.

Lupusx

Posty: 11

 
Wrastające paznokcie są niezwykle dużym problemem. Wiem coś o tym, albowiem sam przez to przechodziłem. Najlepiej jeżeli masz taki kłopot zgłoś się do podologa w Warszawie Ochota.

Boss

Posty: 11

 
Najlepszy podolog Wola znajdziesz w Warszawie. Wykonują oni różne zabiegi, które poprawiają jakość skóry i stóp. Jeśli chcesz mogę dać Ci do nich namiary, muszę znaleźć tylko papiery.

uluszka

Posty: 6