screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

pedicure leczniczy Warszawa, poszukuję

pedicure leczniczy Warszawa, poszukuję

Mam znaczny odcisk i nie mogę chodzić. Jeżeli ktoś kto usuwa odciski w Warszawie? Nie mogę dalej jechać, bo ledwo chodzę. Zależy mi na okresie, dlatego polećcie mi kogoś w stu procentach kompetentnego.

mustafus

Posty: 3

 
U mnie problemy z odciskami to norma. Idę do podologa i wycina je, a wychodzą w drugim miejscu. Nigdy chodzę w wygodnych butach, niemniej jednak jakoś to nic nie daje. Już mi się znudziło chodzenie do podologa, albowiem wydaje kasę, a problem bardzo wielokrotnie powraca do mnie.

zenek744

Posty: 8

 
Według mnie w wielu przypadkach zwykłe moczenie nóg w soli wystarcza. Przy tych bardziej skomplikowanych zabiegach niestety bez wizyty u specjalisty się nie obędzie, dlatego trzeba się na to przygotować. Najpierw potrzebna nam będzie profesjonalna konsultacja.

namok

Posty: 10

 
Jest podolog w Warszawie na Ochocie i tutaj mamy leczenie wrastających paznokci https://podogabinet.pl/zabiegi/leczenie-wrastajacych-paznokci/ macie ofertę. Byłem tam i jestem naprawdę bardzo zadowolony z wszystkich zabiegów.

Lupusx

Posty: 13

 
Na szczęście nie mam żadnych problemów ze stopami, dlatego nie wiem co Wam doradzić. Pamiętam, że kiedy na odciski to było odmaczanie, a do tego żyletka. Nie wyglądało to najlepiej, ale chyba było skuteczne? Nie wiem, jak było w rzeczywistości, ale u mnie kilka osób w rodzinie właśnie tak robiło z odciskami.

Mechanik

Posty: 22

 
Mnie wrastający paznokieć doprowadzał do łez dlatego dobrze, iż wybrałem gabinet podologiczny i teraz mam o mnóstwo lepiej. Troszkę to trwało zanim ból ustąpił, dlatego należałoby się zapisać jak najszybciej na wizytę.

Franuś

Posty: 21