screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Poszukuję dobrego ginekologa z USG we Wrocławiu

Poszukuję dobrego ginekologa z USG we Wrocławiu

Mam zleconych sporo badań ginekologicznych. Nie bardzo chcę pójść do przychodni. Czułabym się niezwyklej komfortowo w prywatnym gabinecie. Znacie dobrego ginekologa we Wrocławiu?

@_yyy111

Posty: 2

 
To nie jest problem, bo akurat jeżeli chodzi o ginekologa z USG we Wrocławiu, to na pewno znajdzie się wiele fachowców. Ja poszukuję zaufanego lekarza. Wiem, iż podobno mężczyźni są lepsi, natomiast nie mam odwagi na wizytę w takim gabinecie. Znajome chodzą i chwalą sobie, a ja jakoś nie mogę.

weryl77

Posty: 6

 
Chodzę tutaj http://ginekolog-michalik.pl. To faktycznie niezwykle dobry ginekolog we Wrocławiu, któremu zaufałam przy pierwszej ciąży. Polecam. Gabinet nowoczesny i super doktor.

Kitas

Posty: 13

 
Obydwie ciąże prowadzone miałam w gabinecie. Od razu przy pierwszej poszukałam sobie zaufanego ginekologa z USG we Wrocławiu. Nasłuchałam się, jak to znajome miały później kłopot z badaniami i przepłacały po klinikach. Nie wyobrażam sobie chodzić do przychodni. Może można trafić do dobrego lekarza, niemniej jednak ja wolałam prywatnie.

bruklin187

Posty: 13

 
Poszukaj poradni może nawet na NFZ, niemniej jednak jak już zajdziesz w ciąże, to polecam poszukać ginekologa z USG we Wrocławiu, który ma kompleksowe usługi medyczne. Osobiście źle trafiłam i musiałam potem jeździć po dużo miejscach, gabinetach, a nawet szpitalach, żeby wykonać badania.

DobraReklama

Posty: 6

 
Mam podobny kłopot, więc na pewno będę śledziła wątek. Nie jestem w temacie. Pierwsza ciąża i też szukam ginekologa we Wrocławiu, któremu można zaufać. Z góry duże dzięki.

pawel253

Posty: 7