screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

perfumy damskie dkny, znany sklep ?

perfumy damskie dkny, znany sklep ?

Wiadomo, że perfumy nie należą do tanich produktów. Mam prośbę do osób, które znają jakieś sprawdzone hurtownie online. Dokładnie chodzi mi o zakup perfum damskich Carolina Herrera.

Dzidzidek

Posty: 6

 
Tutaj ostatnio zakupiłam perfumy damskie Kenzo https://makeupmania.com.pl/76-kenzo. Jestem mile zaskoczona bardzo miłą obsługą sklepu i hurtowymi cenami. Mają sporo perfum, wszelkie sławne marki. Naprawdę bardzo dobrze zaopatrzona hurtownia. Przesyłka szybka i bez żadnych problemów.

heniu_00

Posty: 11

 
Podróbki teraz są coraz lepsze. Tak czy inaczej, kiedy mi budżet nie pozwala na moje ulubione perfumy damskie Givenchy, wolę kupić wodę perfumowaną. Koleżanka gustuje w podróbkach, dlatego wiem coś o tym, natomiast osobiście nie zdobyłam się jeszcze na taki zakup :D

TomekK

Posty: 9

 
Nie ufam takim miejscom, no chyba iż są od lat na rynku i mają dobre opinie. Zwykle zakupy robię w typowym sklepie z perfumami, niemniej jednak gdyby tak ktoś polecił coś online i to byłoby pewne miejsce, na pewno bym się skusiła. W szczególności gdyby ceny były niższe od tych w drogeriach.

Laleczka

Posty: 22

 
I właśnie na takie promocje poluję :D Jestem zakupoholiczką, jeśli chodzi o perfumy. Gustuję w markowych produktach, a dzięki temu, że online mam dostęp do hurtowych cen perfum, mogę pozwolić sobie na wiecej, niż gdybym miała zrobić jednorazowy kupowanie w typowym sklepie. Wystarczy poświęcić troszkę czasu i zawsze się znajdzie coś ciekawego.

Julian

Posty: 23

 
Dokładnie też liczę na pomoc w odnalezieniu gdzieś taniej perfum damskich Paco Rabanne. Podobno hurtownie mają niezłe ceny i chcą sprzedawać również w detalu. Jak coś, czekam.

grużdzin

Posty: 26

 
Nawet 100 zł. Wszystko zależy, które perfumy kupujesz i czy na przykład mają je w cenach promocyjnych. Od zawsze cenię perfumy damskie Gucci i na takich zwyczajnie oszczędzam około 50 zł. Cenowo trudno powiedzieć. Jak potrzebuję nabyć perfumy, szukam w mnóstwo miejscach. Porównuję ceny i zawsze udaje mi się nabyć taniej.

alus

Posty: 8

 
W porządnej internetowej perfumerii kupisz taniej nawet najlepsze perfumy klasyki. Hurtownie mają faktycznie dużo niższe ceny. Nie każda jednakże jest dobrze wyposażona. Szukałam ostatni swoich ulubionych perfum i na nieszczęście :(

czertusik

Posty: 18