screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Gdzie kupujecie najczęściej kosmetyki naturalne? Bezpośrednio od producenta, czy może macie namiar na ciekawe promocje?

Yuri20

Posty: 7

 
Według mnie najlepiej w zestawach brać kosmetyki naturalne, w jakichś formułach na dzień i na noc od jednej marki, bo wtedy masz działanie przez całą dobę. Inaczej nie da się niestety dbać o cerę.

Lupusx

Posty: 8

 
A po co masz dawać zarobić komuś na kosmetykach naturalnych, skoro praktycznie to samo zrobisz, dzięki e-naturalne.pl. Tam masz wszystko do zrobienia własnego preparatu, który będzie idealny dopasowany do twojej skóry. Można nawet odtwarzać sobie receptury kosmetyków premium bez większych problemów. Właśnie do tego zmierzam u siebie ;)

Laleczka

Posty: 6

 
Większość kosmetyków naturalnych można stworzyć samodzielnie. Wystarczy tylko kupić sobie dobre oleje, czy masła i dodawać ekstrakty. Jak masz trochę czasu to warto pościągać fajne przepisy, niekoniecznie z polskich, ale głównie zagranicznych źródeł.

Pacothelllucia

Posty: 21

 
Niektórzy dermatolodzy znają się na kosmetykach naturalnych. Warto zadawać pytania, nawet w sieci, bo wielu specjalistów właśnie odpowiada na pytania odnośnie zakupu preparatów do pielęgnacji różnych rodzajów skóry.

andrew66

Posty: 16

 
Najpierw określasz, jaki masz rodzaj cery i czy przypadkiem nie potrzebujesz dodatkowego wspomagania farmakologicznego. Nie każdy kosmetyk naturalny działa bez wsparcia farmakologicznego, chociażby przy łuszczycy.

RuFiK

Posty: 12

 
Organizm się przyzwyczaja do niektórych, nawet naturalnych składników, więc trzeba kosmetyki naturalne systematycznie wymieniać.

KKkurol

Posty: 7